שחזור מידע – שחזור זיכרון מחשב

שחזור דיסק קשיח ושירות שחזור נתונים זה ״להחזיר את השעון אחורה בזמן״.

שחזור מידע ושחזור נתונים מכונן אחסון ומכונן במצב קשיח והיכולת לאחזר קבצים, תמונות וכל מידע שנפגע הוא עולם ומלואו של יכולות טכנולוגיות המסוגלות ״להחזיר את השעון אחורה בזמן״. במאמר זה נסביר על שחזור מידע, כוננים קשיחים וכמה המלצות איך לגבות המידע מבעוד מעוד וגם איך לאתר ולהבין אם הכונן הקשיח שלך עומד ״למות״ בקרוב.
e2ca7b_93d258909fb9445298b5f08b46b5c2db~mv2

כל המידע אודות שחזור מידע, כולל: שחזור דיסק קשיח, שחזור תמונות שנמחקו, שחזור כרטיס זכרון, שחזור דיסק און קי ומידע מורחב על כוניי SSD

שחזור מידע מכונן קשיח

שחזור נתונים, קבצים, תמונות וכל מידע בנפגע הוא עולם ומלואו של יכולות טכנולוגיות המסוגלות ״להחזיר את השעון אחורה בזמן״.

במאמר זה נסביר על שחזור מידע, כוננים קשיחים וכמה המלצות איך לגבות המידע מבעוד מעוד וגם איך לאתר ולהבין אם הכונן הקשיח שלך עומד ״למות״ בקרוב.

שחזור דיסק קשיח ושירות שחזור נתונים:

כולנו יודעים שאנחנו אמורים לבצע את גיבוי, אבל הדבר האחרון שאתה רוצה לשמוע, בזמן שאיבדת את המסמכים החשובים שלך, הוא הרצאה על הגיבוי, אז אנחנו לא נעשה זאת עד אחרי שנשחזר את כל המידע האבוד שלך.

אנו מקצוענים בשחזור נתונים ומעבדות מחשבים רבות מגישות לנו מחשבים של לקוחות שלהם כדי שנעזור להם בשחזור ואחזור כוננים קשיחים שעברו תאונה והפסיקו לעבוד כולל: שיחזור קבצים, תיקון דיסק קשיח, שחזור דיסק, שחזור כונן קשיח, שחזור הארד דיסק חיצוני, שחזור קבצים שנמחקו, שחזור מידע מדיסק קשיח וכמובן, תקלה שאנו נתקלים בה לא מעט, ועם החשיבות ההסטורית של תיעוד שלנו, של משפחה ואירועים מיוחדים – שחזור תמונות.

חברות שחזור נתונים לוקחות תשלום נכבד ולא זול, ואנו, שמבינים את חשיבות אחזור הנתונים שלך מציעים את אותו שירות בעלות ידידותית ועושים פלאים בנושא.

אחרי שניתן לך שירות שחזור נתונים והצלת הכונן SSD נמליץ לך לרכוש כונן חיצוני נוסף לשימור וגיבוי קבוע של המידע וגם, בשמחה, נעזור לך להתקין תוכנה איכותית ואמינה לגיבוי אוטומטי של כל המידע שלך.

רגע לפני שחזור תמונות שנמחקו שמור על המידע ובדוק הכונן הקשיח

גם המחשבים המתקדמים והחדישים ביותר, שמותקנים בהם הקני אחסון איכותיים, יכולים לחוות תקלה בהתקן האחסון – כונן ה – SSD. מקרה כזה יותר לחץ גבוה על המשתמש שמרגיש ש ״כל חייו ירדו לתאום האבדון״.

ישנם משתמשים רבים שמנהלים, יוצרים ועורכים המידע והקבצים שלהם על המחשב באופן מקומי, אינם מגבים בענן או במקומות נוספים, ורק כשקוראת ״תאונה טכנולוגית״ הם מבינים את גודל הצרה.

חשוב להתקין ולהשתמש בתוכנות ויישומים שיכולים להחזיר את הזמן אחרונה, כמו טיים משין, ו/או תוכנות שיודעות לאכסן בכונן קשיח, פנימי או חיצוני, נוסף את כל המידע החשוב לך. אם המחשב שלך כיום, עובד כהלכה, חשוב לבצע גיבוי מלא של המחשב.

הרבה מהמקרים בהם הכונן הקשיח הפסיק לעבוד מתחילים ב – ״קולות מוזרים״ ותיקתוקים שיוצאים מהכונן הקשיח.

הכוננים הקשיחים, מהדורות הקודמים, שמשתמשים במחט שקוראת המידע, מתעייפים, ובמקרה כזה מתחילים להשמע תיקתוקים של המחט שקוראת המידע.

במקרה כזה חשוב לבצע בדיקה של הכונן ולבדוק האם לכונן הקשיח יש בעיות כלשהן. כלי האבחון יכולים לתת התראה על תקינות הכונן אך אינם יכולים לתקן פיזית, האיזורים התקולים של הכונן הקשיח.

מערכת בדיקת הדיסק נמצאת ביישומי מערכת במחשבי מק של אפל, וגם במערכת ההפעלה במחשבים מבוססיי חלונות.

כמו גם ישנן תוכנות רבות שניתן להתקין לבדיקת תקינות הכונן הקשיח.

לאחר סריקה ובדיקה של הכונן הקשיח עם כלי האבחון תוכל לראות פירוט של ״תיבות המידע״ שמאחסנות קבצים בהארד דיסק שלך ובאם ישנם איזורים פגומים, תוכנות הבדיקה תדווח על כך בסיום הסריקה.

נסו להקדים תיקון לתקלה (או תרופה למחלה)

אם נתקלת בכונן קשיח במראה סימנים של ״חולשה״ ותוכנת הסריקה מראה כי ישנם איזורים פגומים אנו ממליצים מיד להחליף את הכונן הקשיח לכונן חדש ועדיף כונן קשיח מסוג SSD.

אם הינך משתמש במחשב מק, ויש לך בעיית אתחול, לפני שתיגש להחליף הכונן בכונן חדש, קבל טיפ קטן.

ישנם מחשבי אפל שמכילים מחיצת התאוששות, כדי להגיע אליה ולאתחל המחשב ממנה, לחץ על המקשים קומנד ומקש האות אר בעת ההדלקה של המחשב, מהלך זה יפנה אותך לכלי בדיקה, אבחון ותיקון שגיאות בדיסק הקשיח.

אם זה לא עזר, תוכל לאתחל המחשב מדיסק חיצוני, תקליטור או התקן דיסק און קי ולחץ על מקש האות סי בזמן ההפעלה, מה שיפנה אותך להמשך אתחול המחשב לבחירה בדיסק ההתקן החיצוני המכיל תוכנת ההפעלה של המק.

שחזור כרטיס זכרון של מצלמה, טלפון נייד וכל סוג של כרטיס זכרון

טכנולוגיות האחסון נהפכו עם השנים ליותר ויותר מתקדמות, וכיום ישנם התקני אכסון קטנים, בגודל של ציפורן אצבע כף היד, שמסוגלים לאכסן כמות מידע גדולה מאוד.

זה מדהים איך טכנולוגיות אכסון התקדמו.

עד לפני כמה שנים עוד השתמשנו בדיסקים ״פלופי״ שאחסנו 1.4 מגה! על דיסקט אחד.

והיום יש לנו כרטיסי זכרון אס די קארד SD, שמאחסים עשרות ג׳יגה בייטים על כרטיס קטנטן אחד שיש בו מלא מידע שחשוב לנו.

בד״כ אנו משתמשים בכרטיסי זכרון SD לאחסון מדיה, בטלפונים החכמים שלנו, מצלמות דיגיטליות, ועוד.

ולפעמים קורה שהכרטיס, בעת עבודה והעברת קבצים למחשב, נפגע או נפגם, ומקשה על העבודה איתו.

לפעמים, אעפ״י שבעת קריאת הכרטיס אתה רואה את התיקיות שמאוחסנות בו, בעת ניסיון וכניסה לתיקיות משנה, הקבצים עצמם אינם מוצגים או אינם ניתנים לפתיחה או אינם ניתנים להעתקה או אינם ניתנים למחיקה ומתקבלת הודעת שגיאה.

 אילו תקלות יש בכרטיס זיכרון

הסיבות שבגללן יכולה להיות בעיה עם כרטיס הזכרון הן רבות, כגון: וירוס או רוגלה שחדרה לכרטיס הזכרון ממש כמו לכונן קשיח של מחשב

הפרעה של המשתמש בעת פעולת קריאה או כתיבה של מידע מהכרטיס והצאתו בזמן הלא נכון ובצורה לא בטוחה, יכולה לגרום לאחר מכן לתקלה בכרטיס

תקלה טכנית ש ״מעצבת״ התיקיות והקבצים בצורה לא נכונה, מעבר כל עבודה עם כרטיס הזכרון בין מכשירים שונים יכולה לגרום לנזק לנתונים המאוחסנים עליו.

הפסקת חשמל פתאומית בזמן עבודה על כרטיס הזכרון והצגת קבצים מתוך כרטיס הזכרון, כרטיס ״מפוצץ״ מידי במידע, ועוד.

אז הנה, אנו רואים, שאעפ"י שהטכנולוגיה ממש מתקדמת, וכרטיסי זכרון נייד כמו כרטיס SD, או כרטיס מיקרו SD ואחרים, יכולים להפסיק לעבוד או לעשות בעיות בעבודה שוטפת איתם. אנו חווים גם תקלות בכרטיסי מיקרו אס די SD, שמשמשים אותנו בצורה שוטפת ובהרבה מקרים, מספר שנים מידי יום באותו כרטיס, מה שגורם מידי פעם, ו – התעייפות״ של איזורי אחסון מסויימים בכרטיס הזכרון ואיבוד מידע וקבצים.

לידע כללי, כמו שלסוללה נטענת, ישנם מחזורי טעינה, כך גם לכרטיסי זיכרון יש מחזורי קריאה וכתיבה, כרטיסי הזכרון, מיקרו אס די / מיקרו SD של ימיינו, מדובר על כ – מאה אלף מחזורי קריאה וכתיבה.

טיפ חשוב הוא: מומלץ מאוד, באם רוקנת את כרטיס הזכרון שלך, בצע פרמוט של הכרטיס, זה ״יסדר לו את הראש״ והוא יישמר לזמן ארוך יותר והמשך השימוש בו, לאחר הפרמוט, יהיה תקין וקל יותר, כי מחיצות המידע, ו״מיכלי״ האחסון, מסודרים טוב יותר לאחר פרמוט. ועוד נקודה חשובה, חשוב שכרטיס הזכרון לא יהיה חשוף לחום גבוה, טמפרטורה גבוהה מידי פוגעת בכרטיסי זכרון.

האם ניתן לבצע שחזור דיסק און קי?

לא מזמן, ניגש אלינו לקוח קבוע, ממש עצוב, וביקש שחזור קבצים שנמחקו מדיסק און קי קטן וחדיש ונמחץ ונשבר. אני לא יודע אם יצא לך לראות דיסק און קי מבפנים, אז בשפט אחד, מדובר במערכת טכנולוגית שלמה, בגודל מקרוסקופי, עם חוטים, וחיבורים, והלחמות שמתחברים יחדיו ליצירת כונן קשיח, קטנטן נייד.

זה מגניב ושימושי אך גם עדין ויכולות לקרות תאונות. צוות המעבדה עמל רבות, והצליח להרכיב ולהלחים חלקי הדיסק און קי המעוך והשבור, והצלחנו, בצורה מלאה ומהירה, להציל את כל המידע, המאוד חשוב, שהיה ללקוח עליו.

מעבר לכך, יכול להיווצר מצב טכני פנימי, שהדיסק און קי, פגום, עייף, או קשה למערכת להתחבר אליו ולקרוא הקבצים המותקנים עליו.

יש לנו היכולת בלפטופ קייר, במחלקת אחזור והצלת מידע וקבצים, לשחזר או לאחזר קצבים שנמחקו כמו לדוגמא, שחזור תמונות.

הערה חשובה, באם אתה נתקל בקשיים בעת שימוש בדיסק און קי, על תבצע עליו פעולות כתיבה ועדכון או הטענה של קבצים חדשים, זה יכול, עוד יותר, להקטין את הסיכוי שלנו להצליח להציל לך את המידע האבוד, באם הדיסק און קי יפסיק לעבוד לגמרי.

״קלטת״ שהדיסק און קי שלך עושה בעיות – אל תשמור עליו קבצים חדשים נוספים!  אנו המחלקת הצלת המידע מכוננים קשיחים, כונני SSD, כרטיסי זכרון ודיסק און קי, והתקני זכרון נשלף נוספים, עושים עבודה נפלאה, ואחוז גבוהה מאוד של לקוחות שפנו אלינו לאחזור מידע מכונן או התקן פגום, קיבלו חזרה להפתעתם את כל הקבצים שלהם.

אם אתה רואה שיש לך בעייה במכשיר אחד עם כרטיס מסוים, ניתן לבדוק אותו במכשיר או מכשירים נוספים, בכדי לוודא את תקינותו או מצבו ולנות לחברו למספר כניסות קריאה שונות במחשב.

ניתן כמו גם, לנסות לקרוא ולאבחן הכרטיס ע״י חיבור הכרטיס לקורא כרטיסי זכרון אל המחשב האישי או מחשב המק או המקבוק. חשוב לוודא שהכרטיס לא נעול, ישנם כרטיסים עם כפתור נעילה קטן.

תיקון תקלות שונות של מחשבי מקבוק ותיקון מחשב מקבוק על ידי ״אתחול עמוק״ בדרכים שונות

מחשבי מקבוק הם מחשבים נשאים מעולים ויציבים ועדיין ישנם תקלות שונות קורות, אנו במעבדת מחשבי מק לפטופ קייר, איחדנו מספר תקלות מוכרות, והדרך לטיפול בהן.

מערכת ההפעלה של מחשבי מקבוק היא יציבה ומעולה וגם גמישה וחזקה ומושפעת בסופו של דבר ממי שמשתמש במחשב. משתמשי מקבוק רבים נוטים להשאיר את המחשב דלוק רוב הזמן או לשים אותו על מצב שינה.

הרבה פעמים לאחר איתחול פשוט של המערכת, היא חוזרת לקדמותה. ואם היא לא חזרה לקדמותה, יש לנו כמה המלצות לביצוע מהיר ולפתרון בעיות עם המקבוק שלך.

מחלקת שחזור מידע לפטופ קייר

במעבדה שלנו, לפטופ קייר, יש מחלקה שלמה של שחזור מידע, לפעמים זה מרגיש כמו חדר טיפול נמרץ לכוננים קשיחים, הצלנו כל כך הרבה הקני אחסון פגומים שלקוחות שלנו לא האמינו שהצלחנו, חלקם גם הגיעו אלינו ממקומות אחרים אחרי נסיון ״אצל חבר שמבין״ או במעבדת מחשבים.

ואנו מדגישים, ממש עדיף שלא ״לשחק״ עם התקן אחסון פגום, כל חיבור לשו יכול להוריד את הסיכוי להצלת המידע.

הצלחנו  המון פעמים עם שחזור תמונות, שחזור שירים, שחזור סרטונים, שחזור קטעי וידאו, שחזור קבצי שמע, מכל סוגי כרטיסי הזכרון והדיסק און קי הקיימים.

ואפילו מכרטיסי זכרון שהציגו הודעות שגיאה כמו: כרטיס ריק, כרטיס SD ריק, כרטיס נעול, כרטיס מוגן מפני כתיבה של חברות ליצור כרטיס זכרוןף כוננים ודיסק און קי כגון: סמסונג, סוני, קינגסטון, סאן-דיסק ועוד.. וגם כרטיסים מסוג MMC ו – SDHC. יש לנו מכשור מתקדם עם אלגוריתם סריקה וטכנולוגיות מתקדמות לעיבוד, קריאה ובנייה של מידע שנפגע ואנו נותנים שירות מעולה, מהיר, יעיל ולא יקר, בכל מה שקשור לאחזור מידע. מוזמנים ליצור עמנו קשר לכל שאלה כאן.

השוואה בין שחזור מידע במק לשחזור מידע במחשב PC
שחזור מידע במק בעיות נפוצות במק שחזור מידע במחשב PC בעיות נפוצות במחשב PC
שימוש ב-Time Machine כונן ה-Backup פגום או לא מזוהה שימוש ב-System Restore או תוכנות צד שלישי נקודות השחזור אינן זמינות או פגומות
שחזור מגיבוי iCloud בעיות בחיבור ל-iCloud או בגיבוי הנתונים שחזור מגיבוי OneDrive או Google Drive בעיות בחיבור לשירות הענן או בגיבוי הנתונים
שחזור דרך תוכנות צד שלישי תוכנות שלא מותאמות לגרסת המערכת שחזור דרך תוכנות צד שלישי תוכנות שלא מותאמות לגרסת המערכת או לא תואמות למערכת הפעלה

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…
מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…
דילוג לתוכן