google-site-verification=Vwh701ae92O408lF0n-8osACx0MnToLqr-svGkjXPdc
 

תוצאות חיפוש

מוזמנים להקליד מונחי חיפוש שונים ולצפות בתוצאות מדפי האתר, כולל דפי התמחויות מקצועיות, של מעבדת המחשבים לפטופ קייר, כגון: טכנאי מחשבים, מעבדת מחשבים, תיקון מחשבים ניידים, טכנאי מק, תיקון מק ושחזור מידע. כולל נושאים נוספים שונים ומגוונים עם מידע מפורט אודות: טכנאי מחשבים פתח תקווה ובתל אביב, מעבדות מחשבים ניידים, מעבדות מחשבים, מעבדת מחשבים תל אביב, מעבדת אלקטרוניקה, תיקוני מחשב, תיקון מחשב נייד, תיקון מסך מחשב נייד, כרטיס מסך למחשב ניידֿ, מטענים למחשבים ניידים, טכנאי מקבוק, טכנאי מקינטוש, טכנאי מק תל אביב, תיקון מקבוק, תיקון מק תל-אביב, תיקון מחשבי אפל, מעבדת מק, מטען למקבוק, שחזור דיסק קשיח, שחזור תמונות שנמחקו, שחזור כרטיס זכרון, שחזור דיסק און קי ועוד עוד.

נמצאו 46 תוצאות עבור ""

מוצרים (4)

הצג הכל

שירותים (3)

 • תיקון לפטופ

  זהו אחד השירותים הפופולריים ביותר שלנו עבור לקוחות חדשים וחוזרים כאחד. אל תהסס לפנות בכל שאלה לצוות שלנו, והקפד להזמין את המשבצת שלך, עוד היום, במערכת המקוונת שלנו לזימון טכנאי מומחה לתיקוני לפטופ.

 • הצלת מידע

  הטכנאים המומחים שלנו, לאחזור ושחזור קבצים והצלת מידע, מספקים את כל השירותים הדרושים לך תוך הקדשה לאיכות ויעילות. כשאתה מזמין שירות זה, כמו כל האחרים שלנו, אנו מבטיחים לעשות את מירב המאמצים להציל את המידע החשוב מהדיסק הקשיח שלך שנפגע. יש לנו נסיון רב בתחום עם 92% הצלחה!

 • שדרוג מחשב נייד

  יש לנו נסיון רב ואת הידע המתקדם ביותר לקחת מחשב שקצת קשה לו לעבוד ולשפר, פלאים, את ביצועיו כדי להעניק לך חיים קלים יותר! אנו מוכנים לכל אתגר ושדרגנו מאות ואלפי מחשבים של לקוחות שהיו בטוחים שכדאי להשקיע במחשב חדש. 100% הצלחה, 0% החזרה!

הצג הכל

אירועים (1)

הצג הכל

פוסטים בבלוג (9)

 • שחזור מידע בתל אביב

  המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד. כל המידע החשוב הזה שנמצא במקום אחד יכול להיעלם בעת תקלה. הלחץ שחומר שעבדנו עליו כל כך הרבה זמן נעלם יכול להרקיע שחקים. אבל לפני שמתחילים להזיע חשוב לדעת שאת מרבית המידע ניתן להציל באמצעות מעבדה לשחזור מידע. מעבדה מקצועית לשחזור מידע. לא דאגתם לגבות את המידע במחשב? מעבדת תיקון מחשבים מקצועית תציע גם שירות שחזור מידע למחשב שניזוק. השירות ניתן לכל סוגי המידע, בין אם מדובר במצגת חשובה שעמלתם עליה זמן רב, תמונות החתונה שלכם או מידע עסקי חשוב. השחזור מתבצע עבור מחשב נייד או נייח בתקלה לוגית ותקלה אלקטרונית. אך גם קיימת אפשרויות לשחזר מידע מאמצעי אכסון נוספים, כדוגמת: דיסק קשיח, דיסק און קי, כרטיס זיכרון חיצוני ופנימי דיסקים וDVD. שחזור מידע מתבצע עבור סיסמאות ומסמכים מוצפנים. ניתן בהזדמנות הזו של ביצוע השחזור לתקן גם קבצים פגומים. חשוב לדעת שלא תמיד השחזור מתבצע ב 100% עבור כל המידע שנשמר. אך במרבית המקרים 90% מהמידע משוחזר בהצלחה וזה ללא ספק דבר שיכול להקל באופן משמעותי על מי שאיבד נתונים רבים. דברים שחשוב לדעת על מעבדת שחזור. מעבדה לשחזור מידע חייבת להיות אמינה, היא נחשפת לחומרים אישיים שלכם פרטי אשראי של הלקוחות שלכם ועוד המון מידע שאסור שידלוף. לכן חשוב לוודא שברגע שהמידע מגיע אליכם הוא נמחק ממאגרי המעבדה. ובכל זמן שהוא שם הוא מאובטח באמצעי האבטחה הכי קפדניים. כיצד לשמור על המידע האישי שלנו? גיבוי, גיבוי ושוב פעם גיבוי, כדי לא להגיע למצב בו מידע הולך לאיבוד וגורם צער רב יש לגבות אותו, ישנם מספר אמצעי גיבוי יעילים ובטוחים. 1. גיבוי יזום- מדובר בגיבוי בסיסי בשיטה הוותיקה והבטוחה. מגבים את כל המידע על הארד דיסק חיצוני או דיסק גיבוי. כדי שהגיבוי יהיה יעיל יש לגבות את המידע כל הזמן במידה ובמחשב נוצרים קבצים חדשים מידי יום. כמו כן יש לדאוג לאמצעי גיבוי עם זיכרון רחב ביותר. 2. גיבוי מתוזמן- הגדרה מראש של גיבוי כל המידע שנצבר במחשב לתוך אמצעי אכסון חיצוני. הגיבוי המתוזמן נעשה באמצעות תוכנה שמבצעת את הגיבוי לפי ההגדרות שהגדרנו לה. 3. שירותי גיבוי בענן- ללא ספק הגישה היעילה והבטוחה ביותר, מדובר בגיבוי בתשלום עבור שכירת שרותי ענן בו יאוכסן המידע . אל המידע ניתן לגשת בכל זמן בנפחים עצומים וללא הגבלה. אבד לכם מידע חשוב? העסק לא יכול לתפקד? אל תדאגו, מעבדת מידע מיומנת ומקצועית תוכל לשחזר מידע שאבד במהירות. באמצעות טכנאי המשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ובהצלחה מקסימלית.

 • תיקון מקבוק תל אביב.

  מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של התפעול. מחשבי מקבוק שונים משאר המחשבים הניידים. מדובר במחשב שבנוי בצורה ייחודית חיצונית ופנימית, מבחינת חומרה ותוכנה. מחשבי המק עדינים במיוחד ודורשים מעבדה מיוחדת שתתמחה בטיפול ברכיבים שלהם. מעבדה שמתקנת מחשבים כלליים צריכה להעסיק איש מקצוע בעל הכשרה וניסיון בתיקון מחשבי אפל. בנוסף לכך המעבדה צריכה להחזיק מלאי זמין של חלקי חילוף מקוריים עבור מחשבי מקבוק. דברים שניתן לתקן במעבדה מקצועית של מקבוק . אז הבנו שמקבוק הוא מכשיר מיוחד שדורש טיפול מקצועי ומיומן. אם יש לכם מחשב כזה אז אתם מבינים כמה חשוב שתהיה לכם מעבדה מקצועית ליד הבית לכל תקלה שלא תהיה, המעבדה תציע מגוון שירותי תיקון לתוכנה וחומרה, בינהם: 1. תיקון לוח אם והחלפתו . 2. תיקון דיסק קשיח והחלפתו. 3. ביצוע שדרוגים שונים כדוגמת לוח אם וכרטיס זיכרון. 4. תיקוני שבר מסך. 5. תיקוני בעיות רטיבות וקורוזיה. 6. תיקון כרטיס רשת. 7. החלפת ספק כח. 8. תיקון תקלות רכיבי שמע. 9. התקנות תוכנה אופטימיזציה ושידרוגי מערכות מק. 10. ביצוע שחזור למידע שנמחק. אז איך מוצאים מעבדה מקצועית? אם אתם גרים בתל אביב חשוב שתמצאו מעבדה נוחה לתיקון מק באזור שלכם. כזו שתהיה נגישה ותוכלו לעקוב מקרוב אחרי הטיפול. מעבדת תיקון מקצועית עבור מקבוק תדע לתת מענה לתקלות רבות כך שגם אם המחשב לא נדלק, נמחקו הנתונים או רכיב חומרה הפסיק לעבוד לא צריך להיכנס ללחץ. רוב הסיכויים שמדובר בבעיה שניתן לפתור בקלות. אך רק במעבדה מקצועית. נציין מספר מאפיינים שהופכים מעבדה למקצועית: מעבדה מקצועית תחזיק מלאי עדכני של חלקי חילוף מקוריים, כדי שתוכל לטפל בכל תקלה שמגיעה אליה במהירות רבה וביעילות. במעבדה מקצועית יהיה איש טכני מומחה לתיקון מחשבי מק בוק. מומחה עבר הכשרה ומומחב מנוסה הוא כזה שכבר תיקן עשרות מחשבים ויודע היכן נמצא כל רכיב ועל כל עדכון תוכנה. טכנאי מומחה יעבור הכשרה מקצועית על ידי אפל ויקבל תעודה. במעבדה מקצועית המחיר לא תמיד יהיה הכי נמוך, אבל יהיה הכי טוב. כיוון שמדובר במעבדה שמשתמשת ברכיבים מקוריים שעלותם גבוהה, בעיקר עקב איכות החומרים ממנה הם מיוצרים. כך תבטיחו לעצמכם תיקון איכותי באחריות . מעבדה מקצועית תאפשר שירות עד הבית, איסוף באמצעות שליח של המכשיר התקול והחזרתו עד אליכם מתוקן על הצד הטוב ביותר. על מעבדה מקצועית תוכלו לקבל המלצות רבות. לכן לפני בחירת מעבדה תקפידו לקרוא המלצות וביקורת של אנשים שביקרו שם בעבר כדי לוודא שאתם שמים את מכשיר המקבוק שלכם בידיים טובות.

 • תיקון מק תל אביב

  מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש שונה בתפעולה. לכן מחשבי מק דורשים מעבדה מיוחדת, עם אנשי מקצוע שידעו לתת מענה לכל תקלה או בעיה. רק איש מקצוע שלמד לעבוד מול מחשבי אפל לסוגיהם השונים, ניידים ונייחים יוכל להבין איך עובדת מערכת ההפעלה, אילו חלקי חילוף ידרשו במידה ויש תקלת חומרה ועוד מאפיינים רבים שייחודיים רק למחשבי מק. סוגי התיקונים המבוצעים למחשבי מק: 1. ביצוע תיקון לדיסק קשיח במחשב מק נייד ונייח. 2. תיקון לוח אם עבור מק ברמת הרכיב הבודד. 3. שדרוג זיכרון וכרטיס מסך למחשבי מק . 4. ביצוע תיקוני מסך והחלפת מסך שבור למק. 5. התקנת מערכות הפעלה מקינטוש. 6. תיקון כרטיס רשת עבור מק. 7. החלפה ותיקון ספקי כח . 8. תיקון דיסק קשיח והחלפתו. 9. הגדרה והתקנה של אנטיוירוס ומערכות אבטחה עבור מק. 10. ביצוע אופטימיזציה של מערכת מק. 11. תיקון שקע טעינה וטיפול בקורוזיה לניידים של מק. 12. שחזור מידע שנמחק. 13. שירות תיקון בבית הלקוח לכל סוגי התקלות של מק. מעבדת תיקון מחשבים מקצועית תדע לתת מענה לכל התקלות האפשריות. אין דבר גרוע מזה שמחשב מפסיק לפעול, עוצר את שגרת החיים והעבודה שכל כך תלויים במחשב. מעבדה מקצועית תחזיק חלקי חילוף מקוריים בזמינות מיידית. תדע לטפל בתקלה במהירות לשחזר מידע ממחשב מק שניזוק ולהשיב את המצב לקדמותו עד כמה שניתן. מה חשוב לבדוק לפני ששמים את המחשב בתיקון. מומחיות- חשוב לוודא שבמעבדה מומחה לתיקון מחשבי מק. מומחה ידע להבין את המבנה המיוחד של מחשבי מק. מומחה הוא אחד שכבר תיקן כמות של מחשבים בעברו והוא לא מתנסה לראשונה על המחשב שלך. ניתן לבקש אישורי תוכנה שניתנים על ידי אפל עבור טכנאים שעברו הכשרה על ידם. עלויות- עלות תיקון מחשב מק יכולה להיות יקרה, אך כיום למרבית המעבדות יש אפשרות לבצע בדיקה ראשונית למחשב כדי להעריך את עלות הטיפול. אך יש לקחת בחשבון שיתכנו עלויות לא צפויות שייקרו את התיקון. המלצות- לפני שאתם שמים את המחשב במעבדה, תקפידו לקרוא המלצות וביקורת של אנשים שביקרו שם בעבר. דבר שיכול לעזור לכם לעלות על מעבדה שאינה מקצועית. ולהימנע מלהגיע אליה. חלקים מקוריים- חשוב שבמעבדה שאתם נמצאים יהיו חלפים מקוריים. כאלו שיבטיחו את בטיחות המק שלכם לטווח הארוך. שימו לב לתמחור נמוך מידי , דבר שיכול להעיד על שימוש בחלפים לא מקוריים או טיפול חובני .

הצג הכל

עמודים (21)

 • טכנאי מחשבים בתל אביב | מעבדת תיקון מחשבים בתל אביב יפו | לפטופ קייר

  חזרה למעלה הכל המידע אודות טכנאי מחשבים בתל אביב אילו תקלות נפוצות קיימות והאם נוכל לטפל בהן בעצמנו מה קורה במידה ואני לא יכול להגיע אל המעבדה? מעבדה לתיקון מחשבים בתל אביב – לפטופ קייר: טכנאי מחשבים בתל אביב כל הפוסטים תיקון ע״פי דגם טכנאי מחשבים בתל אביב 16 שנות שירות תיקוני מחשב בתל אביב בשל ההיצע הרב של טכנאי מחשבים בתל אביב אין ספק כי לא פשוט עבור הקהל הרב המתגורר ועובד באזור זה למצוא טכנאי מומלץ לצורך תיקון מחשב נייד . צור קשר עם טכנאי מחשבים בתל באביב המשך קריאה טכנאי מחשבים בת״א מידע כללי אודות טכנאי מחשבים בתל אביב בשל הריבוי במשרדים ובתי עסק בתל אביב ובאזור המרכז בכלל, מרבית האנשים הנם בעלי מחשב נייד וחלקם הגדול אף עובד עם המחשב מידי יום, נושאים אותו עמם לכל מקום וישנם אפילו סטודנטים רבים בעיר הזו העושים שימוש בלפטופ לצרכי לימודים. מכאן הביקוש הרב לשירותי תיקון מחשבים בתל אביב ומחשבים ניידים בפרט. כאשר אנו עושים שימוש רב במחשב שלנו ואף נושאים אותו עמנו ממקום למקום הוא חשוף להרבה מאוד תקלות אפשריות: בלאי של חלקים פנימיים, תקלות חומרה, קורוזיה, הצטברות של אבק, חבלות וחבטות שהוא עשוי לחטוף ועוד. אילו תקלות נפוצות קיימות והאם נוכל לטפל בהן בעצמנו? ישנן לא מעט תקלות נפוצות שבהן נתקל טכנאי מחשבים לפטופ בתל אביב . חלקן קשורות לחומרה ותוכנה ואחרות קשורות לחלקים הפיזיים של המחשב. כך למשל כאשר מחשב חוטף מכה או חבלה מסוימת החלקים הפנימיים בו עשויים להינזק גם כן. קשה להעריך את חומרת הנזק עד אשר יגיע המחשב אל המעבדה ויבוצעו בו בדיקות שונות. לעתים התקלות עשויות להופיע גם כמה ימים או שבועות לאחר המכה שחטף. תקלות נפוצות נוספות יכולות להיות קשורות לנוזל שנשפך על חלקי המחשב וגרם לנזק למעבד או לחלקים פנימיים אחרים, הצטברות של אבק על פתחי האוורור, בעיות בספק הכוח או באחד הכבלים החיצוניים, קצר שנגרם כתוצאה מהפסקת חשמל פתאומית ועוד. במידה ואתם מזהים תקלה במחשב שלכם אל תחכו שהיא תחמיר ומצאו טכנאי מחשבים ניידים מומלץ באזור תל אביב. אנו בחברת לפטופ קייר, בעלי ניסיון רב שנים בתחום ונשמח לספק לכם שירותים מהירים ומקצועיים בנושא תיקון מחשב נייד, תיקון מחשבי דל, תיקון מחשבי HP, סמסונג, אייסר, לנובו ועוד. מעבדה לתיקון מחשבים בתל אביב – לפטופ קייר: לפטופ קייר הנה מעבדה לתיקון מחשבים בתל אביב והסביבה המספקת שירותי תיקון, שיפוץ ושדרוג מחשבים ניידים ונייחים. החברה יושבת באזור התעשייה קריית אריה בפתח תקווה אולם מספקת שירותיה לכל תושבי המרכז וכאמור גם לעיר תל אביב. בין שירותינו הנפוצים ביותר: ​ החלפת כרטיסי מסך פירמוט מחשבים שדרוג מחשבי גיימינג החלפת מעבד/כרטיס זיכרון וכן חלקים פנימיים נוספים. תיקון והחלפה של דיסק קשיח שירותי שחזור נתונים ניקוי מחשבים מאבק וקורוזיה ועוד... מה קורה במידה ואני לא יכול להגיע אל המעבדה? אנו מכירים בכך שיש אנשים שהניידות היא בעייתית יותר עבורכם ועשויה להיחשב כמעמסה רבה. על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, במקרים מיוחדים נוכל לספק לכם שירותי איסוף ותיקון המחשב שלכם מביתכם. ניתן להזמין טכנאי או שליח בטלפון או באמצעות אתר האינטרנט שלנו בקלות ובמהירות. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם! צור קשר עם טכנאי מחשבים בתל אביב מדוע לבחור בנו כטכנאי מחשבים בתל אביב לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים בתל אביב בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות מחשבים וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים בתל אביב. בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות - פוסטים בנושא טכנאי מחשבים בתל אביב. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה! לפטופ בלוג כל הפוסטים פוסטים בקטגוריית טכנאי מחשבים בתל אביב לפטופ קייר | תיקון ע״פ דגם טכנאי מחשבים HP טכנאי מחשבים סמסונג טכנאי מחשבים דל טכנאי מחשבים לנובו טכנאי מחשבים אסוס לתיקון דגמי מחשבים נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת! מדוע לבחור בנו צור קשר Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות שחזור מידע בתל אביב המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מקבוק תל אביב. מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מק תל אביב מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת מעבדת מחשבים - איך בוחרים נכון? מחשבים כבר שנים ממלאים עבורנו צרכי בידור ופנאי וצרכים מקצועיים. בשנה האחרונה, כשרובנו העביר חלק גדול מול המסכים במהלך פגישות זום, השימוש... 16 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת טכנאי מחשבים מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בוחרים לשחזר מידע על המחשב במקום הנכון מחשבים הפכו למוצר נחוץ ויש שיאמרו הכרחי, במיוחד בימי הזום והקורונה, בזכותם אנחנו מתקשרים עם אחרים בקלות רבה והם גם הפכו למקום אחסון עיקרי... 5 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד טושיבה תיקון מסך למחשב נייד של חברת טושיבה הוא דבר שכיח וכדאי לעשות זאת אצל מומחה להחלפת מסכים. 20 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד HP תיקון מסך מחשב נייד HP לא כזה מסובך או יקר כמו שנדמה, מעבדה איכותית תוכל לתקן המסך בקלות ומהירות הבזק. 11 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 2 אוק 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד לנובו כל המידע על לפטופ עם מסך שבור. האם לתקן, זמן תיקון, ומידע אודות מסכים עם תקנים מחמירים. כן, זה קצת מבאס שמסך הלפטופ נשבר, כל המידע כאן! 8 צפיות הוספת תגובה

 • טכנאי מחשבים אסוס / ASUS לפטופ קייר | תיקון מחשב אסוס

  חזרה למעלה הכל המידע אודות טכנאי מחשבים אסוס / ASUs תקלות נפוצות במחשבי אסוס שירותי תוכנה אסוס תיקון ASUS מהיר, בתוך שעתיים מומלץ ועם אחריות טכנאי מחשבים אסוס כל הפוסטים טכנאי מחשבים אסוס / תיקון מחשבי אסוס ASUS תיקון מחשבי ASUS נפוצים אסוס הינו המותג השני הנמכר בישראל בקטגוריית מחשבי הלפ טופ לאחר מחשבי לנובו. בין הדמים הנפוצים הנמכרים בישראל בשנת 2020 ניתן למצוא את דגמי: ​ VivoBook rogstrix Zenbook ועוד רבים וטובים. צור קשר עם טכנאי מחשבים אסוס המשך קריאה אודות טכנאי מחשבים אסוס מידע כללי אודות טכנאי מחשבים אסוס / ASUS בלפטופ קייר מחשבי אסוס אמינים ובעלי איכות חומרה ותכנה אך גם הם נוטים להתקלקל לאחר שהיו בשימוש מספר שנים או שצברו מספר שעות רחב של שימוש. אופי השימוש במחשב יהיה גורם משמעותי באשר לזמן בו המחשב יעבוד בצורה תקינה,לדוגמא: מחשבים המיועדים למשחק – גיימינג יישחקו מהר יותר מאשר מחשב אסוס למשרד בו מקבלים כל הזמן מיילים או גולשים ברשת. אימוץ של הזיכרון ומערכת ההפעלה עלולה גם היא לגרום לתקלות בטווח הארוך. מומחי המעבדה שלנו בלפטופ קר מכירים את דגמי המחשבים ואת התקלות המגוונות אשר גורמות ללא מעט מורת רוח – נשמח לעזור ולתקן במהירות ויעילות כל תקלה מחשב אסוס ברשותכם. ​ תקלות נפוצות במחשבי אסוס? ​ לרוב, נתקלים טכנאי המחשבים שלנו בתקלות אשר חוזרות על עצמן, רשמנו לכם כאן את התקלות הנפוצות ביותר, במידה ואתם חווים תקלה כזו צרו עימנו קשר ונשמח לאסוף את המחשב לתיקון: תיקון דיסק קשיח hard disc – מחשב איטי, נתקע,מחשב לא עולהאלו הן רק חלק מהתופעות אותן יחווה הלקוח אשר ההארד ידסק התקלקל במחשבו. במעבדה אנו מבצעים החלםות והתקנות של זיכרונות קשיחים,החלפת זיכרון רגיל בזיכרון SSD מהיר ומשודרג. תקלה במערכת הפעלה – בעיות באתחול המערכת, שגיאות, המחשב עובד לאט, דיסק קשיח לא תקין לוח אם – מחשב שלא נדלק, נוזלים שנשפכו, קצר חשמלי, נדלק ללא תצוגה ספק הכח – מחשב לא נדלק, קצר בספק הכוח. ​ שירותי תוכנה ​ כלי אבחון ודיאגנוסטיקה אנו, בלפטופ קייר עושים שימוש בכלים ותוכנות מתקדמים המסייעים לנו באבחון מקור התקלה ואיתור תקלות נוספות, וירוסים או באגים. ​ בין שירותינו המקצועיים ניתן למצוא: ​ האצת מחשב ASUS ​ המחשב איטי ולא סוחב? עוד לאט? חווים האטה משמעותית בהעלאה או הורדה של סרטונים/ קבצי תמונות שליחה וקבלת דואר? אולי המחשב שלכם זקוק להאצה! ​ ישנם מספר פתרונות אותם תוכלו לקבל: ​ שידרוג והרחבת זיכרון RAM שידרוג הארד דיסק ל SSD (עבור דגמים ישנים יותר) איתור וניקוי וירוסים פתרונות נוספים יתקבלו בבדיקה של המחשב וקבלת נתונים נוספים. ​ שחזור חומרים ​ שחזור מידע מהארד דיסק שניזוק כתוצאה משריפה, השחתה או תקלות אחרות. הצלת מידע חיוני מהמחשב. למידע נוסף אודות השירות לחץ כאן. ​ התקנת תוכנות לבקרה על המחשב התקנת תוכנות אנטי וירוס מתקדמות להגנה אקטיבית על המחשב והצעה של אפשרויות גיבוי. פירמוט מחשב אסוס ASUS ​ בדיסק הקשיח מצטברות מגוון אפליקציות לאורך הזמן, והרישום המאסיבי שנעשה בו מותיר את אותותיו והופך אותו לאיטי ומסורבל יותר. אצלנו בלפטופ קייר תוכלו למצוא טכנאי מחשבים של ASUS ,מנוסה , המציע לכם פירמוט של המחשב למחיקת כל הוירוסים והרוגלות הקיימות. הפירמוט נעשה עם גיבוי מלא של הנתונים ובמהירות. ​ עדכוני גירסה למחשב אסוס ולמערכות הפעלה ויישומים בין אם מדובר במערכת הפעלה או באפליקציה, עדכוני גרסה שוטפים הם בעלי חשיבות רבה לפעילות התקינה,הבטוחה והיעילה של כל תוכנות המחשב שלכם. התקנת אנטיוירוס ANTIVIRUS מחשב אסוס כדי להביא את המחשב שלכם למצב בו הוא נקי מכל תוכנה העלולה לסכן אותו כגון רוגלות ותוכנות זדוניות או פגיעות, הטכנאי מבצע התקנת אנטיוירוס המעניק הגנה כנגד שלל וירוסים העלולים להיגרם למחשב שלכם. תיקון ASUS מהיר, בתוך שעתיים מומלץ ועם אחריות – רק בלפטופ קייר בבואכם למעבדת לפטופ קייר תוכלו לקבל שירות ישירות מטכנאי מחשבים ASUS מנוסה, מקצועי ושעבר הכשרה. טכנאי ASUS כיצד לפעול בכל מקרה של תקלת חומרה או תוכנה שתצוץ במחשב ASUS שלכם. מיומנות הטכנאי מאפשרת קבלת שירות מהיר ברמה גבוהה, בה תקבלו מענה הולם לתיקון מחשב ASUS שלכם. תקבלו שירות המתאים לכם שכולל במידת הצורך איסוף והחזרה מנקודות איסוף הקרובות לביתך כנגד אחריות יצרן בתוקף במידה וקיימת זכאות, לנוחיותכם. ​ בואו אלינו ללפטופקייר צרו קשר עוד היום עם מעבדת תיקונים מחשבי ASUS והיפגשו עם טכנאי מומחה בפתח תקווה המעבדה ממוקמת ברחוב משה דיין 14, קרית אריה, פתח תקווה,ישראל. צור קשר עם טכנאי אסוס מדוע לבחור בנו כטכנאי מחשבי אסוס איזורי שירות | לפטופ קייר לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת! מדוע לבחור בנו צור קשר ראשון לציון פתח תקווה תל אביב גבעת שמואל לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים אסוס בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי אסוס וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים אסוס. בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות - פוסטים בנושא טכנאי מחשבים אסוס. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה! לפטופ בלוג כל הפוסטים פוסטים בקטגוריית טכנאי מחשבים אסוס Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות שחזור מידע בתל אביב המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מקבוק תל אביב. מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מק תל אביב מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת מעבדת מחשבים - איך בוחרים נכון? מחשבים כבר שנים ממלאים עבורנו צרכי בידור ופנאי וצרכים מקצועיים. בשנה האחרונה, כשרובנו העביר חלק גדול מול המסכים במהלך פגישות זום, השימוש... 16 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת טכנאי מחשבים מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בוחרים לשחזר מידע על המחשב במקום הנכון מחשבים הפכו למוצר נחוץ ויש שיאמרו הכרחי, במיוחד בימי הזום והקורונה, בזכותם אנחנו מתקשרים עם אחרים בקלות רבה והם גם הפכו למקום אחסון עיקרי... 5 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד טושיבה תיקון מסך למחשב נייד של חברת טושיבה הוא דבר שכיח וכדאי לעשות זאת אצל מומחה להחלפת מסכים. 20 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד HP תיקון מסך מחשב נייד HP לא כזה מסובך או יקר כמו שנדמה, מעבדה איכותית תוכל לתקן המסך בקלות ומהירות הבזק. 11 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 2 אוק 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד לנובו כל המידע על לפטופ עם מסך שבור. האם לתקן, זמן תיקון, ומידע אודות מסכים עם תקנים מחמירים. כן, זה קצת מבאס שמסך הלפטופ נשבר, כל המידע כאן! 8 צפיות הוספת תגובה

 • טכנאי מחשבים בראשון לציון | לפטופ קייר | מעבדה לתיקון מחשבים בראשל״צ

  חזרה למעלה כל המידע אודות טכנאי מחשבים בראשון לציון לפטופ קייר – מעבדה לתיקון מחשבים בראשון לציון טיפים לבחירת טכנאי מחשבים לפ טופ בראשון לציון תיקון מחשבי גיימינג טכנאי מחשבים בראשון לציון כל הפוסטים טכנאי מחשבים בראשון לציון שירותי תיקון מחשבים בראשון לציון יש לכם מחשב נייד או נייח ואתם גרים בראשון לציון או בסביבה? כדאי אם כן להיות מקושרים למעבדת מחשבים מקצועית שתוכל לספק לכם שירותי תיקון מחשבים בראשון לציון במידת הצורך. הזמן טכנאי בראשון לציון המשך קריאה | טכנאי מחשבים בראשל״צ מידע כללי אודות טכנאי מחשבים בראשון לציון המחשבים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו וסביר להניח שאתם כבר יודעים את זה. כמו כן, אתם כבר יודעים כי המחשבים חשופים לאינספור תקלות פוטנציאליות, החל מחלקים שהתיישנו וצריכים בהחלפה, דרך וירוסים שפגעו בתפקוד המחשב ועד חבלות שהמחשב חוטף מנפילות או אפילו שתייה שנשפכה עליו. כל אלה ועוד סיבות רבות אחרות עשויות לגרום לכך שהמחשב שלכם לא יעבוד, יתקע כשהמסך עולה או יהיה איטי מאוד עד כדי כך שאי אפשר יהיה לעבוד עמו. טכנאי מחשבים בראשון לציון הוא בגדר חובה במקרה כזה ועדיף מישהו אמין, מנוסה ובעל מוניטין חיובי. לפטופ קייר – מעבדה לתיקון מחשבים בראשון לציון: לפטופ קייר הנה מעבדה לתיקון מחשבים בראשון לציון המספקת שירותי תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון לפ-טופים, תיקון מחשבי גיימינג, החלפת כרטיסי מסך וחלקים נוספים, פירמוט למחשב, התקנת מערכות הפעלה, טיפול בתקלות קורוזיה, שחזור וגיבוי נתונים ועוד שירותים רבים נוספים שהחברה מספקת באהבה רבה ללקוחות כבר למעלה מ-16 שנים. כמה מהתקלות הנפוצות שבהן החברה נתקלת כמעט מדי יום: ​ דיסק קשיח ישן או פגום – במקרה כזה יש צורך להחליף את הדיסק הקשיח במחשב. נוזל שחדר למחשב – בירה, מים או כל דבר אחר שאתם אוהבים לשתות והנחתם על המחשב או לידו ונשפך עליו בטעות – עשוי לגרום לפגיעה בכרטיסים האלקטרוניים שבתוך המחשב. כרטיס זיכרון או כרטיס מסך לא עובדים. מסך שבור . המחשב חטף מכה ולאחר כמה ימים משהו בפנים נפגע והמחשב התחיל לקרטע ולהיתקע... טיפים לבחירת טכנאי מחשבים לפטופ בראשון לציון: תיקון מחשב נייד הוא דבר שכיח מאוד בראשון לציון והסביבה. בכלל אנשים רבים באזור המרכז מסתובבים עם מחשבים ניידים ועושים בהם שימוש יומיומי. לא רק אנשי הייטק ואנשי עסקים אלא גם סטודנטים רבים עושים שימוש במחשבים ניידים. כאשר יש תקלה במחשב הנייד שלכם אתם צריכים טכנאי מחשבים ניידים היודע כיצד לעבוד עם סוגי מחשבים שונים: תיקון מחשבי דל, תיקון מחשבי אסוס, תיקון מחשבי HP ועוד. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות וסוגי חלקים המתאימים לאותו יצרן. כדאי שטכנאי המחשבים יכיר בהם. תיקון לפ טופ בראשון לציון יתבצע לרוב במעבדה מכיוון שצריך לפתוח את המחשב ולעבוד בעדינות רבה כדי לא לפגוע בחלקים האחרים או לאבד אותם. תיקון מחשבי גיימינג: בעידן הדיגיטלי שאנו נמצאים בו כיום אנו מבינים מדוע רבים מהילדים גדלים להיות גיימרים. הילדים מתחברים למחשבים כבר מגיל קטן וכיום יש עשרות אלפי ילדים בישראל (אולי אפילו יותר) המעבירים שעות רבות מול המחשב מדי יום, משחקים במטרה להיות הכי טובים ולא רק ליהנות. תקלות, אפילו קטנות, במחשבי גיימינג עשויות אף לפגוע באיכות המשחק של הילדים. על כן אתם רוצים להגיע אל המעבדה שלנו במהירות האפשרית ואנו נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. המעבדה נמצאת ברחוב מוטה גור 5, אזור התעשייה קרית אריה, פתח תקווה. במקרים מיוחדים ניתן להזמין איסוף והחזרה של המחשב עד הבית. הזמן שיחה עם טכנאי מחשבים בראשון לציון מדוע לבחור בנו כטכנאי מחשבים בראשון לציון לפטופ קייר | תיקון ע״פ דגם טכנאי מחשבים HP טכנאי מחשבים סמסונג טכנאי מחשבים דל טכנאי מחשבים לנובו טכנאי מחשבים אסוס לתיקון דגמי מחשבים נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת! מדוע לבחור בנו צור קשר לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים בראשון לציון בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות מחשבים וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים בראשון לציון. בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות - פוסטים בנושא טכנאי מחשבים בראשון לציון. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה! לפטופ בלוג כל הפוסטים פוסטים בקטגוריית טכנאי מחשבים בראשון לציון Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות שחזור מידע בתל אביב המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מקבוק תל אביב. מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל... 6 צפיות הוספת תגובה Office at Marketbiz מאי 8 2 דקות תיקון מק תל אביב מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת מעבדת מחשבים - איך בוחרים נכון? מחשבים כבר שנים ממלאים עבורנו צרכי בידור ופנאי וצרכים מקצועיים. בשנה האחרונה, כשרובנו העביר חלק גדול מול המסכים במהלך פגישות זום, השימוש... 16 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בחירת טכנאי מחשבים מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים... 4 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר מרץ 27 2 דקות בוחרים לשחזר מידע על המחשב במקום הנכון מחשבים הפכו למוצר נחוץ ויש שיאמרו הכרחי, במיוחד בימי הזום והקורונה, בזכותם אנחנו מתקשרים עם אחרים בקלות רבה והם גם הפכו למקום אחסון עיקרי... 5 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד טושיבה תיקון מסך למחשב נייד של חברת טושיבה הוא דבר שכיח וכדאי לעשות זאת אצל מומחה להחלפת מסכים. 20 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 16 נוב 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד HP תיקון מסך מחשב נייד HP לא כזה מסובך או יקר כמו שנדמה, מעבדה איכותית תוכל לתקן המסך בקלות ומהירות הבזק. 11 צפיות הוספת תגובה Laptop Care | לפטופ קייר 2 אוק 2019 1 דקות תיקון מסך מחשב נייד לנובו כל המידע על לפטופ עם מסך שבור. האם לתקן, זמן תיקון, ומידע אודות מסכים עם תקנים מחמירים. כן, זה קצת מבאס שמסך הלפטופ נשבר, כל המידע כאן! 8 צפיות הוספת תגובה

הצג הכל

פוסטים בפורום (8)

 • אילו סוגי תיקונים אתם מסוגלים לבצע?

  אמ;לק - כל סוגי התיקונים, השדרוגים והצלת מידע. אנו גאים [מאוד!] בדרך הארוכה שעשינו ועדיין עושים. הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחומם. אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים הקיימים כולל: תיקון לפטופ. שדרוג לפטופ. אחזור והצלת מידע מכונן קשיח. כמו גם: תיקון/ניקוי מערכת קירור, החלפת/תיקון/שדרוג כרטיס מסך, ניקוי קורוזיה/רטיבות, שירותי עידכון/התקנת תוכנה, החלפת מסך שבור, החלפת מקלדת, תיקון צירים, החלפת סוללות ותיקון מעגלי טעינה, תיקון לוחות אם ברמת רכיב, זאת ועוד.  יש לנו צוות של מומחי אלקטרוניקה ברמת רכיב / מעגל ואנו מבצעים תיקונים ברמת רכיב כולל: הלחמת מיקרו מעגלים, תיקון שבב אלקטרוני, תיקון לוח אלקטרוני, החלפת רכיבים וכל התיקונים המסובכים שאנו מיומנים בלפתור אותם במקום לקנות מחשב/לוח אם חדש וכך לחסוך [לא מעט] בעלויות.

 • האם אתם משתמשים בחלקי חילוף מקוריים?

  אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים או בחלקי חילוף בתקנים מחמירים באיכות הגבוהה ביותר. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים הכי איכותיים ומשתמשים בחלקי חילוף מהטובים ביותר.

 • מהי פריסת השירות הארצית שלכם?

  אמ;לק - כל הארץ, מדן ועד אילת, עם משלוח עד הבית. מעבדת תיקוני לפטופ, לפטופ קייר, ממוקמת באיזור התעשייה, קרית אריה, פתח תקוה. אנו נותנים שירות לעסקים, חברות ואנשים פרטיים מהמרכז וכחלק משירות התיקונים היעיל שלנו אנו מפעילים צוות שליחים שאוסף ומחזיר הלפטופ המתוקן ממרכז הארץ ומכל קצוות הארץ. מגיעים אלינו לקוחות פיזית למעבדה ו/או משתמשים בשירות השליחים שלנו למשלוח לפטופ תקול מקרית שמונה, חיפה, תל-אביב והסביבה, באר-שבע, ואפילו בתיקון מסובך ויקר יותר שדורש מעבדה עם יכולות גבוהות, מאילת.

הצג הכל