אודות לפטופ קייר

מרכז שירות הוליסטי למחשבים ומסכים מכל המותגים

דמיין את הדבר הבא: אתה קם בבוקר עם צלצול חזק של שעון ישן על קפיץ, לא בטוח במזג האוויר ומה כדאי ללבוש כי אין לך קשרים ישירים עם החזאי בטלוויזיה, לא זוכר למתי קבעת את התור לרופא כי זה נכתב על נייר שאיבדת, יורד למטה ומחכה שעה לעצור טקסי כדי לנסוע לסוכנות נסיעות ולחכות עוד שעה כדי לקחת את כרטיסי הטיסה לחופשה שהזמנת בפעם שעברה שהגעת אל הסוכנות פיזית ושרפת חצי יום. 

בדרך חזרה אתה נכנס לחנות הפילם ושואל אם התמונות שביקשת לפתח לפני שבועיים כבר מוכנות – אבל הן לא. 

נשמע קיצוני? ככה נראים החיים בלי מחשוב וגאדג'טים אלקטרוניים שעוזרים ומקלים עלינו את החיים כמו שעד לפני כמה שנים לא ידענו שאפשר. 

הבעיה היחידה היא שלכל המכשירים האלה, מחשבים, סמארטפונים וכל הציוד הטכנולוגי שסובב אותנו,  יש נטייה להתקלקל. 

אנחנו כאן כדי לתקן. 

Laptop Care – כל מה שצריך  לתקן ולהחזיר לחיים. חדשים. 

לא משנה אם הנזקים, הקלקולים או הירידה בביצועים נובעים מהגורם האנושי, מקיבולת הסוללה של המחשבים הניידים שפוחתת עם הזמן,  מהכפתורים במקלדת  שמפסיקים להילחץ (ומלחיצים אותך), מהמצננים שנסתמים ומעלים את חום המחשב (שלא לדבר על החום שאתה חוטף כשזה קורה) או כל סוגי התקלות האחרות – לכולן יש כתובת אחת: לפטופ קר. 

למה לבחור דווקא בנו אתה שואל? קבל: 

בגלל הפריסה

מרכז השירות שלנו עובד עם לקוחות בכל רחבי הארץ ומה שיותר גדול – יותר נחשב. אנחנו מגיעים לכל מקום (ואם אתה מהמרכז – מדובר במשלוח חוזר של מספר שעות בלבד) ובכך מספקים יתרון גדול על פני נותני השירות המקומיים

בגלל המגוון

מכיר את אלה ששומרים דברים שלא ממש צריך רק כדי שיהיה? במחסן  שלנו אנחנו שומרים את כל מה שלקוח צריך – או יצטרך כדי לקבל טיפול מהיר ויעיל. לא רק שאנחנו מחזיקים  אין ספור חלקי חילוף של חלקים ואביזרים של כל המותגים – אנחנו בין הבודדים שמחזיקים – מתוך תודעת שירות גבוהה – גם בחלקים וחלפים של מחשבים ישנים. בשתי מילים: חיפשת? מצאת. 

בגלל היעילות

מגוון האביזרים והחלקים העצום שנמצאים אצלנו מאפשר לנו (ולך) חיסכון משמעותי בזמן. אין צורך להזמין ״מבחוץ״ כך שהכל נעשה תחת קורת גג. התוצאה: תיקונים מהירים במיוחד וחזרה מהירה לשגרה עבורך, עם המחשב המתוקן שלך. 

בגלל האיכות

רבים מנותני השירותים במחשוב ובכלל מתקשרים את הערך ״איכות״ בפרסומים שלהם. אנחנו מוכיחים את ז ה. נסיון רב שנים של עבודה בתחום טכנולוגיות המחשוב ועיסוק בכל תחומי התיקונים עושה את ההבדל ומאפשר לנו לספק לך מענה מקצועי הולם ומהיר לכל בעיה שנוצרת. שיתופי הפעולה הבלעדיים שלנו עם הספקים הכי טובים בשוק מאפשר לנו לספק מוצרים סופר איכותיים ובמחירים סופר נוחים. ווין ווין עבורך. 

בגלל האחריות

בלפטופ קר תקבל ערבות של 3 חודשים (!) על כל תיקון. מה זה אומר? שאתה מגובה רק מי שבטוח כל כך באיכות התיקונים שלו יעניק לך כזו ערבות. לפירוט נוסף של תנאי שירות האחריות לחץ כאן.

יתרונות הגישה המשולבת 

אם עד היום היית צריך לחפש חלפים בסוף העולם, לקפוץ לקצה השני כדי לחפש מי שייתקו ולהתפלל שהוא יודע מה שהוא עושה – תרשה לנו להכיר לך את הגישה שלנו. כשאנחנו אומרים שהכל אצלנו נעשה תחת קורת גג אחד אנחנו אומרים בעצם הכל. עובדי  מרכז השירות שלנו כל כך מנוסים בזיהוי בעיות וחיבור פתרונות שתהליך הבחירה  בדגם המתאים של המסך, המאוורר, המקלדת, ספק הכוח  או כל דבר אחר נעשה במהירות שלא תמצא במקומות אחרים. רמת התיקונים המודולריים שלנו (או החלקים קטנים בתיקון ברמת הרכיב וכל רכיב אחר במחשבים הניידים) נעשים באופן מקצועי שנחשב מודל לחיקוי. הלקוחות שלנו לפנות למשרד החברה בעצמם או להשתמש במערכת המשלוחים הלוגיסטית המתקדמת שלנו שבמסגרתה, אתה יכול להזמין מה שתצטרך מכל מקום בארץ.

איתנו אתה יכול להיות בטוח שנגיע אליך.  

תיקונים ברמת הרכיב 

תיקון רכיבים הוא תיקון מחשב נייד עם החלפה נקודתית של אותו אלמנט או מיקרו מעגל – ובאחריות או אחריות. תיקון כזה נחשב לזוך יותר בהשוואה לתיקון מודולרי, למעט מקרים שמאפשרים  תחקון רכיבים. על מנת לספק תיקונים כאלה שמצד אחד יחסכו לך כסף ומצד שני לא ייפלו מרמת התיקונים המודולריים – אתה לא יכול להתפשר. שיטת עבודה כזו דורשת הסמכה מקצועית וכישורים תיאורטיים ומעשיים בהחלפות שבבים ספציפיים בפירוק המחשב יש וחשיבות מכרעת לתחנות ההלחמה הייעודיות המאפשרות ביצוע של תיקונים כאלה והיכולת לבצעם היא אינדיקטור לאיכות. 

מה נשאר? לבחור נכון. הרשת מפוצצת בכאלה שיציעו לך תיקונים כאלה – ויפילו אותך ברשת.נאתה לא באמת רוצה לתת את המחשב הנייד ייקר הערך שלך, כלכלי ורגשי, לכאלה שלא מוכנים לספק ערבות לכך. כדאי שתבחר במי שמספיק בטוח בעצמו כדי להעניק לך כזו. 

אנחנו מעניקים אותה לשלושה חודשים וכן – אנחנו יודעים שאנחנו נדירים.

 DATA CARE – כבר משוחזר

לאתר המקצועי בתחום שחזור מידע [קליק]. 

טיפול בנתונים ושחזור מידע 

מגוון השירותים הנרחב שלנו כולל מחלקה מיוחדת לשחזור מידע ללקוחות שלנו. אנחנו מקצוענים בשליפת מידע בהצלחה מכוננים קשיחים שניזוקו: 

» שחזור מידע

» תוצאות מובטחות 

» מחירים נוחים

 » זמני הובלה מינימליים 

» שירות מקצועי וקשוב

תיקונים דחופים  

תקוע באמצע פרוייקט וצריך את המחשב הנייד שלך חוזר לחיים בדחיפות? קיבלת. 

בלפטופ קייר יש לנו את כל היכולות לבצע אבחון מדוייק במהירות ולבצע תיקונים מורכבים במהירות שיא – כולל החלפת חלקים על ידי שימוש במחסן הבלעדי שלנו. 

כישלונות מחשב נייד אופייניים:

לא נדלק / לא נטען

זיהוי מהיר של התקלה וביצוע התיקון הנדרש באחריות של 100%.

המקלדת לא עובדת

החלפה תוך זמן קצר

נזקי שיטפון

תיקון מהיר לאחר מים, קפה, תה, אלכוהול וכו׳

טעינה איטית 

התקן  וקיבוע של תצורה תוכניות, הסרת וירוסים ושדרוג 

רעשי מניפה

תיקון, שימון מקרר, החלפת מאוורר, בדיקת מערכת הקירור וניקוי 

שברים בצירים ובפלסטיק

החלפה או תיקון תושבות ומכסים, החלפת צירים, תיקון וחיזוק החלקים הפגומים של הקונסטרוקציה.

מסך פגום ומטריצה שבורה 

תיקון והחלפת מטריצות ומסכי מגע, תיקון תאורה אחורית והחלפת כבלים

בעיות תוכנה לשחזור מידע

החלפת מחברים, תיקון והחלפה שקעי טעינה,  USB, TYPE C, LAN 

אנחנו מתקנים מחשבים ניידים של המותגים הבאים:
Asus, Acer, Apple, Dell, HP, Lenovo, MSI, Microsoft Toshiba ואחרים.

אתה מוזמן לשאול אותנו כל שאלה בטלפון או באתר האינטרנט שלנו – ללא כל התחייבות. 

אנחנו כאן כדי לעזור.