מסך מגע למחשב

מעבדת לפטוף קייר עוסקת בתיקון כל סוגי המסכים למחשבים ניידים. למעבדה ניסיון של מעל 15 שנה בתיקונים מורכבים כולל החלפת מסך מגע. למעבדה צוות מקצועי מיומן בתיקון והחלפת כל סוגי המסכים הנידיים כלל מסכים נייידים למחשבי מקבוק ומחשבי ניידים מסוג pc.
החלפת מסך מגע

מסך מגע למחשב – 3 טכניקות למגע הקסם!

בזכות טכנולוגיית מסך מגע למחשב העולם שלנו השתנה כמעט לחלוטין, התפעול אינטואיטיבי ומהיר בצורה מסחררת והיכולות הגבוהות שלנו מגיעות לידי ביטוי באופן מיידי, כך אפשר כיום להיתקל בילדים מרכיבים פאזלים על גבי מסך או לבצע כמעט הכל על ידי נגיע עם קצה האצבע על מרקע בעל חיישנים המכונה גם "צג מגע"

איך עובד מסך מגע למחשב

אם בעבר המסך היה לוח זכוכית או פלסטיק במצב תפעולי סטטי, כיום המסכים הם אקטיביים ביותר, על ידי מנגנון חכם המנתח קלט ופלט, המסך משמש מצד אחד כמסך רגיל אך בו זמנית  הוא סוג של קלט באמצעות הצבעה ונגיעה. הפיצ'ר שינה את השימוש וביטל את הצורך בעכבר, במיוחד במחשבים ניידים להם צג קטן באמצעותו ניתן להפעיל את המחשב על פי כל התוכנות הקיימות לעכבר חיצוני. מסך מגע למחשב מאפשר:
 •       הזזת אובייקטים ממקום למקום.
 •       גרירה רציפה של פריטים.
 •       סימון ובחירה או הקלקה דיגיטלית.
 •       לעבוד ללא עכבר חיצוני.
 •       משחקים ואומנות ממוחשבת.

3 שיטות ייצור שונות: מסך מגע למחשב

כיום נפוץ ייצור מתקדם למסך מגע המיוצר באמצעות 3 טכניקות שונות אותן כדאי להכיר:
 1. רזיסטיבי – זהו מסך מגע למחשב בעל מאפיין התנגדותי והוא מופעל על ידי שני לוחות מרופדים המופרדות באמצעות רווח קטן, הצמדה ונגיעה של לוח אחד בשני יוצרת תהליך חשמלי המנוצל לשרשרת פעולות רבות.
 2. קפסיטיבי – מסך מגע למחשב זה נקרא מסך קיבולי, הוא פועל על ידי פסים מוליכים המצויים מתחת למסך ובכל נגיעה הם מקבלים מטען חשמלי מגופנו המתורגם ללחיצה חשמלית.
 3. אינפרא – מסך מגע למחשב חכם המזהה חסימות של גלי אינפרא הנוצרות על ידי מגע עם האצבע או עט ייעודית.

2 הצרכים הבסיסיים עליהם מסך מגע למחשב מספק

טכנולוגיית מסך מגע למחשבים פלשו לחיינו במטרה להקל את השימוש במחשבים מכל הסוגים ב-2 מישורים:
 1.   חיסכון במקום של מקלדת ועכבר חיצוניים עבור עסקים או עמדות עבודה קטנות ומחשבים קטנים הניתנים לתפעול באופן עצמאי לדוגמא הטלפונים החכמים.
 2.   הצורך לתגובתיות מיידית וצמצום טווח קשר עין, כלומר מסך המגע מאפשר גם לחיצה על מה שאנחנו רואים, כך מלצרים או נותני שירות בוחרים ישירות במוצרים המופעים על המסך והבחירה מתבצעת מיידית.

תיקון מסך מגע למחשב עם Laptopcare

לצד הטכנולוגיה המבריקה, ישנם גם כשלים ובעיות רבות שלא היו בעבר. כאשר מסך מגע נפגם, כלל השימושים במחשב שאינו ערוך לחיבור עכבר חיצוני יוצאים מכלל שימוש ומחייבים תיקון מיידי ומהיר של מסך המגע. לצד צורך זה, חייבים לאתר את המעבדה המקצועית ביותר לתיקון מחשבים, בעלת הניסיון, הידע והכלים הנחוצים לצורך השלמת תיקון אמין במחירים הגונים.  

4 פעולות פשוטות לתיקון מסך מגע למחשב

אם לפתע מסך המגע מגיב באיטיות, לא מגיב כלל, פועל באופן אקראי מבלי שנוגעים במסך, משהו השתבש ואין לכם הרבה ברירה אלא לעצור הכל ולהתעסק רק בתקלה. טיפים לשימוש מסך מגע למחשב:
 •       נקו את מסך המגע כל יום עם מטלית יבשה או חומר מתאים אחר.
 •       מגנו ככל הניתן את המחשב הנייד.
 •       היזהרו והימנעו ככל הניתן מנפילות, מכות ושריטות.
 •       היכנסו להגדרות מסך המגע ועשו התאמות על פי רצונכם ולנוחיותכם.
אם בכל זאת המסך לא תקין, צרו קשר עם מעבדת תיקונים לתיקון מסכים מוכרת ואיכותית רק תוודאו שיש לה במלאי את סוג מסך המגע שאותו אתם צריכים ובקשו הצעת מחיר וזמני תיקון. "laptopcare" לרשותכם עם מלאי מגוון, צוות טכנאים מוסמך, מקצועי, מהיר ואמין!
השוואה בין תיקון מסך למקבוק, למק ולמחשב PC
תיקון מסך למקבוק תיקון מסך למק תיקון מסך למחשב PC
החלפת מסך במקרה של שבר החלפת מסך במקרה של שבר החלפת מסך במקרה של שבר
תיקון פיקסלים מתים תיקון פיקסלים מתים תיקון פיקסלים מתים
החלפת כבל LVDS החלפת כבל LVDS החלפת כבל וידאו
תיקון בעיות בלוח הלוגיקה הקשורות לתצוגה תיקון בעיות בלוח הלוגיקה הקשורות לתצוגה תיקון בעיות בכרטיס המסך או בלוח האם
החלפת צירים לא רלוונטי (במקדחים רגילים) החלפת צירים

לפטופ קייר | איזורי שירות

גבעת שמואל

החלפת מסך מגע

תל אביב

פתח תקווה

ראשון לציון

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…
דילוג לתוכן