שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד. כל המידע החשוב הזה שנמצא במקום אחד יכול להיעלם בעת תקלה. הלחץ שחומר שעבדנו עליו כל כך הרבה זמן נעלם יכול להרקיע שחקים. אבל לפני שמתחילים להזיע חשוב לדעת שאת מרבית המידע ניתן להציל באמצעות מעבדה לשחזור מידע.

מעבדה מקצועית לשחזור מידע.

לא דאגתם לגבות את המידע במחשב? מעבדת תיקון מחשבים מקצועית תציע גם שירות שחזור מידע למחשב שניזוק. השירות ניתן לכל סוגי המידע, בין אם מדובר במצגת חשובה שעמלתם עליה זמן רב, תמונות החתונה שלכם או מידע עסקי חשוב.

השחזור מתבצע עבור מחשב נייד או נייח בתקלה לוגית ותקלה אלקטרונית. אך גם קיימת אפשרויות לשחזר מידע מאמצעי אכסון נוספים, כדוגמת: דיסק קשיח, דיסק און קי, כרטיס זיכרון חיצוני ופנימי דיסקים וDVD. שחזור מידע מתבצע עבור סיסמאות ומסמכים מוצפנים. ניתן בהזדמנות הזו של ביצוע השחזור לתקן גם קבצים פגומים.

חשוב לדעת שלא תמיד השחזור מתבצע ב 100% עבור כל המידע שנשמר. אך במרבית המקרים 90% מהמידע משוחזר בהצלחה וזה ללא ספק דבר שיכול להקל באופן משמעותי על מי שאיבד נתונים רבים.

דברים שחשוב לדעת על מעבדת שחזור.

מעבדה לשחזור מידע חייבת להיות אמינה, היא נחשפת לחומרים אישיים שלכם פרטי אשראי של הלקוחות שלכם ועוד המון מידע שאסור שידלוף. לכן חשוב לוודא שברגע שהמידע מגיע אליכם הוא נמחק ממאגרי המעבדה. ובכל זמן שהוא שם הוא מאובטח באמצעי האבטחה הכי קפדניים.

כיצד לשמור על המידע האישי שלנו?

גיבוי, גיבוי ושוב פעם גיבוי, כדי לא להגיע למצב בו מידע הולך לאיבוד וגורם צער רב יש לגבות אותו, ישנם מספר אמצעי גיבוי יעילים ובטוחים.

1. גיבוי יזום- מדובר בגיבוי בסיסי בשיטה הוותיקה והבטוחה. מגבים את כל המידע על הארד דיסק חיצוני או דיסק גיבוי. כדי שהגיבוי יהיה יעיל יש לגבות את המידע כל הזמן במידה ובמחשב נוצרים קבצים חדשים מידי יום. כמו כן יש לדאוג לאמצעי גיבוי עם זיכרון רחב ביותר.

2. גיבוי מתוזמן- הגדרה מראש של גיבוי כל המידע שנצבר במחשב לתוך אמצעי אכסון חיצוני. הגיבוי המתוזמן נעשה באמצעות תוכנה שמבצעת את הגיבוי לפי ההגדרות שהגדרנו לה.

3. שירותי גיבוי בענן- ללא ספק הגישה היעילה והבטוחה ביותר, מדובר בגיבוי בתשלום עבור שכירת שרותי ענן בו יאוכסן המידע . אל המידע ניתן לגשת בכל זמן בנפחים עצומים וללא הגבלה.

אבד לכם מידע חשוב? העסק לא יכול לתפקד? אל תדאגו, מעבדת מידע מיומנת ומקצועית תוכל לשחזר מידע שאבד במהירות. באמצעות טכנאי המשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ובהצלחה מקסימלית.

דילוג לתוכן