תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש שונה בתפעולה. לכן מחשבי מק דורשים מעבדה מיוחדת, עם אנשי מקצוע שידעו לתת מענה לכל תקלה או בעיה. רק איש מקצוע שלמד לעבוד מול מחשבי אפל לסוגיהם השונים, ניידים ונייחים יוכל להבין איך עובדת מערכת ההפעלה, אילו חלקי חילוף ידרשו במידה ויש תקלת חומרה ועוד מאפיינים רבים שייחודיים רק למחשבי מק.

סוגי התיקונים המבוצעים למחשבי מק:

1. ביצוע תיקון לדיסק קשיח במחשב מק נייד ונייח.

2. תיקון לוח אם עבור מק ברמת הרכיב הבודד.

3. שדרוג זיכרון וכרטיס מסך למחשבי מק .

4. ביצוע תיקוני מסך והחלפת מסך שבור למק.

5. התקנת מערכות הפעלה מקינטוש.

6. תיקון כרטיס רשת עבור מק.

7. החלפה ותיקון ספקי כח .

8. תיקון דיסק קשיח והחלפתו.

9. הגדרה והתקנה של אנטיוירוס ומערכות אבטחה עבור מק.

10. ביצוע אופטימיזציה של מערכת מק.

11. תיקון שקע טעינה וטיפול בקורוזיה לניידים של מק.

12. שחזור מידע שנמחק.

13. שירות תיקון בבית הלקוח לכל סוגי התקלות של מק.

 

מעבדת תיקון מחשבים מקצועית תדע לתת מענה לכל התקלות האפשריות. אין דבר גרוע מזה שמחשב מפסיק לפעול, עוצר את שגרת החיים והעבודה שכל כך תלויים במחשב. מעבדה מקצועית תחזיק חלקי חילוף מקוריים בזמינות מיידית. תדע לטפל בתקלה במהירות לשחזר מידע ממחשב מק שניזוק ולהשיב את המצב לקדמותו עד כמה שניתן.

מה חשוב לבדוק לפני ששמים את המחשב בתיקון.

מומחיות- חשוב לוודא שבמעבדה מומחה לתיקון מחשבי מק. מומחה ידע להבין את המבנה המיוחד של מחשבי מק. מומחה הוא אחד שכבר תיקן כמות של מחשבים בעברו והוא לא מתנסה לראשונה על המחשב שלך. ניתן לבקש אישורי תוכנה שניתנים על ידי אפל עבור טכנאים שעברו הכשרה על ידם.

עלויות- עלות תיקון מחשב מק יכולה להיות יקרה, אך כיום למרבית המעבדות יש אפשרות לבצע בדיקה ראשונית למחשב כדי להעריך את עלות הטיפול. אך יש לקחת בחשבון שיתכנו עלויות לא צפויות שייקרו את התיקון.

המלצות- לפני שאתם שמים את המחשב במעבדה, תקפידו לקרוא המלצות וביקורת של אנשים שביקרו שם בעבר. דבר שיכול לעזור לכם לעלות על מעבדה שאינה מקצועית. ולהימנע מלהגיע אליה.

חלקים מקוריים- חשוב שבמעבדה שאתם נמצאים יהיו חלפים מקוריים. כאלו שיבטיחו את בטיחות המק שלכם לטווח הארוך. שימו לב לתמחור נמוך מידי , דבר שיכול להעיד על שימוש בחלפים לא מקוריים או טיפול חובני .

דילוג לתוכן