טכנאי מק

טכנאי מק מעריץ מחשבי אפל ומעולה בכל מה שקשור לתיקון מחשבי מקבוק

זה ידוע שישנו קהל משתמשים מסויים בישראל שמשתמש במחשבי מק. קהל זה בדרך כלל טכנולוגי יותר וחלקו אנשי עיצוב, תכנות ומדיה. במאמר זה תוכלו למצוא מידע רחב בנושא טכנאי מקבוק, טכנאי מק או טכנאי אפל ומידע נוסף המגיע ישירות ממעבדת אפל לפטופ קייר, המומחית בתיקון מחשבי אפל.
טכנאי מק

קרא אודות טכנאי מקבוק, טכנאי מק או טכנאי אפל ומידע נוסף המגיע ישירות ממומחים לתיקון מחשבי אפל מכל הסוגים ושל כל הדגמים

מה חושב טכנאי מק על מחשבי אפל

כטכנאי מק אני מרגיש שמחשבי אפל מחזיקים מעמד יותר זמן ממחשבים ניידים המבוססים חלונות או מחשבים ניידים שלא יוצרו תחת הסטנדרטים של חברת אפל.

זאת מבחינת עיצוב, מעבד, אחסון וכדומה. חברת אפל מייצרת או שולטת ביצור, של כל רכיבי המחשב וכך כל הרכיבים מתחברים יחדיו למחשב חזק, יציב ואמין יותר לדעתי.

לעומת מחשבי חלונות שבהם רק תוכנת מערכת ההפעלה מיוצר על ידי מיקרוסופט וכל שאר החלקים יכולים להגיע ממקומות שונים. להבדלי העיצוב הללו יש השלכות משני הצדדים. השליטה ההדוקה של אפל במערכת האקולוגית שלה פירושה שכל רכיבי מערכת המק או המקבוק מותאמים לעבודה משותפת.

זה מאפשר לכל תהליך לפעול בצורה חלקה יותר, לאורך כל חיי המערכת. אופטימיזציה זו בסופו של דבר מעט יקרה יותר ממחשבים אחרים כי יצרני רכיבים למחשבי אפל מוכתבים מהו תהליך הייצור של חלקים מסוימים. וכך גם לגבי עדכון התוכנות sofware של הרכיבים והקושחה hardware.

כשהכל נעשה תחת מכלול אחד, המחשב תמיד יהיה יעיל יותר גם לאורך זמן.

מעבר לכך, כל מה שקשור לכל ה – ״שטיקים״ של ניקוי מחשב, עידכון דרייברים, עדכון תוכנות וניקוי, פחות קיים במחשבי אפל ששומרים על עצמם מהירים ותקינים לאורך זמן.

אז נכון שישנם מחשבים טובים וחזקים בכללי אך בסופו של דבר המערכת האקולוגית של אפל תורמת לחסכון זמן גם בכל הקשור להתעסקות מול המחשב.

עם מחשבי אפל השליטה שלך במערכת הדוקה יותר וחוויית המשתמש הכללית חלקה ויעילה יותר לאורך זמן.

טכנאי מקבוק וכמה דוגמאות לסוגי התקלות שאנו מתקנים במחשבי אפל

אנו מודעים לכך שמחשב המק שלכם הוא אחד הכלים העיקריים לניהול החיים הפרטיים בכלל ולעבודה עסקית שוטפת בפרט. אנו מגיעים עם ידע רב וניסיון מוכח בתיקון ושדרוג מחשבי אפל. טכנאי אפל הם טכניים עם ידע רב בכל מה שקשור להיבטים השונים המקיימים יחדיו את היחידה השלמה שמוגשת לכם כמחשב יציב ואיכותי ונכונים לעזור בכל תקלה בכל נושא ובעיה עם מערכת ההפעלה, חומרה ותוכנה הקשורים למחשבי אפל.

אנו חייבים לציין שאנו טכנאי מק שלא למדו איך לתקן מחשבי מקבוק עם מדריכים אינטרנטיים אלא ע״י יותר מ – 15 שנה של ניסיון מוכח בשטח של החזרת מחשבי אפל תקולים או ישנים לחיים.

אז אם יש לך מחשב אפל תקול, צור עמנו קשר, נאבחן את הבעייה וניתן לך הצעת מחיר מדויקת לתיקון ותוכל להחליט אם היא מתאימה לך.

ישנם מעט מעבדות מחשבים לתיקון מקבוק שהן ברמה שלנו.

אנו מציינים זאת בצניעות וגאים להיות מעבדת אפל הטובה ביותר בישראל שמתמחה שנים רבות בתיקון איכותי ואמין של מחשבי אפל.

ב- לפטופ קייר, עם טכנאי מקבוק בכירים ומנוסים, אנו מציעים תיקון ושירות מלא של למחשבי מקבוק ומחשבי אפל.

הצוות המקצועי שלנו מוכן לעזור לך בכל בעייה הקשורה למק שלך.

אנו מתקנים, מחליפים, ומשדרגים כוננים קשיחים, כונני SSD, זיכרון פנימי RAM ומספקים חלקים ואביזרים אחרים לתיקון מחשב האפל שלך.

טכנאי המק שלנו במעבדה שנמצאת צמוד לתל אביב, מוסמכים ויכולים לאבחן כל בעיה ולתקן את המכשיר שלך בזמן הקצר ביותר האפשרי, מה שהופך אותנו לאלטרנטיבה הטובה והמשתלמת ביותר בין מרכזי השירות המקצועיים של תיקון מחשבי אפל.

טכנאי מקינטוש תיקונים ושידרוגים נפוצים

איחדנו כאן מידע בנושאים שונים כגון: שידרוג כונן קשיח למחשב אפל, תיקון לוח אם במקום לקנות לוח אם חדש ומה לעשות אם נשפכה לכם כוס מיץ או נוזל כלשהו על המחשב.

 • שדרוגי כוננים קשיחים (HDD)

אחד השדרוגים הטובים ביותר שתוכלו לספק למחשב האפל שלכם הוא החלפת הכונן הקשיח המקורי בכונן SSD. זה מזרז את המק באופן משמעותי מבחינת האתחול והפתיחה של יישומים. תרגיש כאילו קנית כרגע מקבוק חדש! אנו נשכפל את הנתונים הקיימים שלך לכונן החדש. הכל יהיה בדיוק במקום בו היה לפני השדרוג. המחשב שלך כולו יועתק לכונן הקשיח החדש ותמשיך להשתמש במחשב האפל שלך באותו אופן שהיה רק מהיר וחזק יותר. הכי כיף שבעולם!

 • נשפך לי נוזל על המקבוק (קורוזיה)  מה עכשיו?

נזק שנגרם למחשב מנוזל הוא אחד הנושאים השכיחים בהם אנו נתקלים, בירה, יין, קפה, ונוזלים ומשקאות אחרים שלקוחות לשנו שפכו על מחשב המק שלהם.

עם זאת, לא הכל אבוד, אין צורך להכנס לפאניקה. בכל השנים שאנו בלפטופ קייר טיפלנו במחשבי אפל שנשפך עליהם נוזל אולי מספר קטן מאוד של מחשבים לא חזרו לחיים, רוב ככל המחשבים שנפגעו מנוזלים חזרו לחיים תקינים במלואם ע״י טכנאי המקינטוש שלנו בלפטופ קייר ואפילו ללא החלפת לוח האם.

שים לב, גם אם נשפך על המקבוק שלך מעט נוזל כלשהו הוא עשוי להמשיך לעבוד כרגיל ״כאילו הכל טוב״ אך יתכן שמספר חודשים אחרי כן הוא יתחיל להראות בעיות.

אז אם קרה לך מקרה כזה, המלצה שלי, כטכנאי מקבוק, היא קודם כל לחבר את מחשב האפל שלך לכונן חיצוני ולא לשוח לגבות, עדיף מידי יום, את כל המידע שיש לך על המחשב, כי כל מה שקשור לרטיבות, יכול פתאום, להפתיע אותך ואני בטוח שאתה לא רוצה לאבד את המידע שלך.

מעבר לכך, ברגע שקורה לך מקרה פתאומי של מים, מיץ או נוזל כלשהו שנשפך לך על המחשב, ואני מדגיש, ההמלצה להלן היא באחריותך בלבד ומעבדת לפטופ קייר איננה אחראית על תוצאותיה! קודם כל, נתק המחשב ממקור החשמל שאליו הוא מחובר, הפוך את המחשב על פניו, נתק את הסוללה של המחשב, ונסה לספוג ולנקות כמה שיותר מהנוזלים.

שים לב לא להשתמש במייבש שיער על מצב חום. מעבר לכך, מעט מסובך להסביר על תהלכים נוספים של אמבטיית נוזלים נגד קורוזיה ועוד. אנו ממליצים לך לגשת מיד למעבדה שלנו ואנו נבדוק היטב האם וכמה נפגע המקבוק שלך מהנוזלים.

 • תיקון לוח אם

אנו במעבדת המחשבים לפטופ קייר מעדיפים להחזיר לחיים המחשב בעלות המינימלית האפרית, ואף פעם לא ״דוחפים״ ללקוח תיקונים שלא נדרשים, כל זה במיוחד בכל נושא לוח אם תקול למחשב. אם ישנה בעייה עם לוח אם במחשב אפל, טכנאי המקינטוש המתקדם שלנו ידע לפרק לוח האם ולתקן הרכיב הפגום.

כן, נכון שמדובר על רכיבים קטנטנים היושבים על מודולים, אך עם נסיון וידע טכנולוגי מתקדם, ניתן לפרק הרכיב הפגום, לתקן אותו אן להלחים במקומו רכיב חדש, מה שמוזיל עלות התיקון בעשרות מונים. כמו גם תיקון של מעבדים שחלקם יש מאות נקודות הלחמה ומעגלי חשמל מסובכים, תופתע לשמוע שיותר מ – 90 אחוז מלוחות האם התקולים שנכנסו למעבת לפטופ קייר ועברו תיקון מיקרוסקופי, חזרו תקינים וחסכו כסף רב שהיה מתבזבז באם היה מדובר על החלפת לוח האם לחדש.

אם חיפשת מעבדת מק תל אביב, קרא המידע הבא, הגעת למקום הנכון!

כטכנאי מק למשתמש אפל ובשם כל צוות מעבדת לפטופ קייר שמשמשת כמעבדת אפל לכל דבר ומתמחה שנים רבות בתיקונים ושידרוגים של מחשבי אפל חשוב לנו להבהיר מספר נקודות על הגישה שלנו מול לקוחותינו. אנו רואים אותך כאדם, קודם כל ומייחסים לכל לקוח כחבר.

 • סקר שוק תיקון מקבוק בתל באביב והסביבה: אנו מועדים לכך שתיקון מחשב אפל יכול להיות יקר וכי לא מעט לקוחות יעשו סקר שוק ויבקשו מספר הצעות מחיר ממספר מעבדות מחשבים המתמחה במחשבי אפל.

  אנו תמיד סובלניים ללקוח לגבי ההחלטה שלהם, לא קצרי רוח בנושא, ונותנים ללקוח להחליט בזמנו מה הכי טוב בשבילו. וגם אם ללקוח סתם בא לבקר אותנו, לשאול שאלות, ולברר תחומי מחירים, אנו נתייחס אליו ככל לקוח, גם אם ציין במפורש שאיננו מעוניין לרכוש שירות תיקון מקבוק או כל שירות אחר.
 • אבטחת מידע: זה מובן מאליו, אך כן חשוב לנו לציין שאנו מודעים לפרטיות הלקוח, לעולם לא נשמור או נצפה בקבצים ומידע פרטי של הלקוח. אנו משתמשים במערכות הגנת מידע גבוהות הן בנושא סליקת כרטיסי אשראי, רשימת לקוחות, כתובות, מספר טלפון וכל מה שקשור למידע האישי הפרטי שלעולם לא נעשה בו שימוש מעבר לקשר ישיר, אישי ופרטי מול הלקוח.

 • שמירה על תור מסודר: כמו בכל עסק, גם אצלנו ישנם ימים של ״פיקים״ ויש מספר רב של פניות מיידיות ודחופות של תיקון מחשבי מקבוק. גם בימים כאלה אנו לא מתעלמים מלקוחותינו ודואגים לתור מסודר ושווה לכולם. אנו יודעים לנהל היטב את התור של הלקוחות שלנו ודואגים לתת שירות מהיר על פי סדר הלקוחות הנכנס. כל הלקוחות שלנו חשובים לנו ואנו דואגים לכך שאף לקוח לא יעקוף לקוח אחר בתור.

 • נימוס, סבלות וסובלנות: ישנם מקרים שלקוחות לא מבינים את השפה הטכנית שאנו משתמשים בה יום יום כמו בכל מעבדת מקבוק בתל אביב, אנו מודעים לכך ותמיד נכונים להסביר בסבלנות במה מדובר בשפה פשוטה. וגם אם צריך להסביר שוב, אז תמיד בשמחה! עם סבלנות ופשטות מה נדרש להחליף או לתקן במחשב המקבוק התקול ואף הסברים יותר רחבים כדי לתת ללקוח, גם שלא מבין דבר ועיניין בטכנולוגיות המחשבים של אפל, יוכל להבין היטב ולהחליט בצורה מלאה מה כדאי לו לעשות מבחינת תיקון המקבוק.

 • פידבק: אנו מודים לכל לקוח ששוחח עמנו על חווייתו בתהליך תיקון המחשב, מרגע השיתוף דרך הטלפון, הפייסבוק, גוגל לעסקים או בכל דרך ותמיד נכונים להיות הטובים ביותר תוך שיפור השירות כל שעה וכל יום.

 • מקום וזמן: אנו בלפטופ קייר, מודעים לכך שהחיים מעט לחוצים ולכולנו יש מלא מטלות שקשורות לעבודה, משפחה ולחיים הפרטיים. אנו פתוחים שישה ימים בשבוע. בימים ראשון עד חמישי מבוקר ועד שעות הערב המאוחרות, ואף פתוחים גם בימי שישי מהבוקר עד אחה״צ. כך שאנו זמינים וטכנאי המק שלנו מוכנים תמיד לפעולה. אם את/ה צריכים טכנאי למחשב המק שלכם, בין אם טכנאי לתיקון מקבוק, או טכנאי לתיקון כל סוגי מחשבי מק, בתל אביב.

  תופתעו להיווכח שאנו נותנים שירות מלא ללקוחות מתל אביב ויש לנו צי שליחים מהיר וזמין, שיאסוף מכם המחשב ממש מהר ויחזיר אותו תקין לחלוטין, כמו חדש, ואף יותר! תוך, אף, מספר שעות, תלוי בסוג התיקון. אנו תמיד שמחים לקבל פניכם אצלנו במעבדה, אך שירות התיקון מק עם שליח שלנו, כל כך יעיל וזמין, וחוסך זמן, כך שלקוחות רבים שלנו מבקשים שירות זה. עוד הערה לגבי משלוחים. ובפרט בנושא תיקון מחשבי אפל: לקוחות לשנו ביש לכם מחשבים מתקדמים ויקרים, מודעים לכך שאנו הכי טובים בשוק בכל נושא תיקון מחשבי אפל, ומוסרים לנו מחשבים דרך שליח מכל קצוות הארץ, מהצפון הרחוק, ומי שחיפש מעבדת מקבוק בחיפה, ואף צפונה יותר, ולמי שחיפש מעבדת מקבוק באר שבע, ואף דרומה יותר. אף על פי שאנו במרכז הארץ, קרוב לתל אביב, לחוקות מכל הארץ יודעים שבסופו של דבר, תיקון מחשב המק במעבדת לפטופ קייר יהיה יציב יותר, טוב יותר וזול יותר, מלתקן במעבדה אחרת! עם יצירת הקשר שלכם והבנה במהות התקלה, נוכל להגיש לכם הצעת מחיר מדוייקת בדוא״ל וכך, באם תאשרו ההצעה, השליח, ללא עלות [תלוי במיקום האיסוף ובסוג התקלה], יגיע אליכם במהרה. למילוי טופס יצירת קשר כולל פרטי כתובת האיסוף לשליח לחץ כאן.

לסיכום…

המעבדה שלנו היא לגמרי מעבדת אפל. אנו מעריצים של מחשבי אפל בכלל ומחשבי מקבוק בפרט, ויודעים לתקן את מחשב האפל שלך מהר ובמחיר לא יקר בכלל! הסיבה לכך היא שאנחנו מתקנים את הדברים ברמת הרכיב. זה נכון, אנו מוציאים למעשה המודול התקול ומחליפים את הרכיב הפגום במקום להחליף את הלוח או המודול כולו. אנו אוהבים לקוחותינו ומתייחסים לכל לקוח כחבר.

מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות ולכל שאלה, ואם כבר קיבלתם אצלנו שירות נשמח עם תשאירו פידבק [איזון חוזר] על השירות שקיבלתם בכל דרך שנוחה לכם: ניתן להשאיר המלצה על מעבדת מחשבי אפל לפטופ קייר בדף האוהדים העסקי שלנו בפייסבוק ששמו LaptopCare או ניתן להשאיר המלצה על השירות שלנו בגוגל לעסקים [כניסה עם ג׳י מייל] ע״י חיפוש בגוגל – לפטופ קייר, שם, בדף העסקי בפייסבוק, מוזמנים להתחיל שיחה עמנו בפייסבוק מסנג׳ר או מוזמנים ליצור קשר בכל דרך שנוחה לכם, אנו נשמח לקרוא ולהגיב.

השוואה בין מעבדת מק למעבדת PC
פרמטר מעבדת מק מעבדת PC
מומחיות מוצרי Apple מחשבים אישיים המריצים Windows, Linux וכדומיהם
חלקים חלקים ייחודיים למוצרי Apple חלקים סטנדרטיים הנמצאים בשוק
תוכנות תוכנות המיועדות למערכת ההפעלה macOS מגוון רחב של תוכנות המיועדות למערכות הפעלה שונות
אבטחה מתמחה באבטחת מוצרי Apple מתמחה באבטחת מחשבים אישיים ובטיהור מווירוסים

זה תלוי בסוג התקלה ובתקופת האחריות של המכשיר.

בדרך כלל, התיקון יכול להיעשות באותו היום, אך זה תלוי בעומס העבודה של הטכנאי.

ברוב המחשבים האישיים אפשר לשדרג את הזיכרון, אך זה תלוי בדגם המחשב.

אם המכשיר עדיין עומד בצרכים שלך והבעיה היחידה היא הסוללה, החלפת הסוללה יכולה להיות הפתרון הכלכלי ביותר.

 

זה תלוי בסוג התיקון. תיקונים פשוטים יכולים להתבצע בבית הלקוח, אך תיקונים מורכבים יכולים לדרוש סביבה מיוחדת וכלים מתקדמים.

 

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…
דילוג לתוכן