טכנאי מחשבים לתיקון מחשבים נייחים וניידים

המהפכה הטכנולוגית שאנו נמצאים בעיצומה, הובילה לאחד השינויים הגדולים ביותר – כניסת המחשבים לחיינו. בעוד שלפני כמה עשרות שנים מחשבים ולפטופים לא היו בנמצא והיו נחשבים נדירים מאוד, הרי שכיום כמעט בכל בית יש מחשב ולעיתים גם כמה מחשבים, לפטופים וטלפונים חכמים.
e2ca7b_aae500fc6c74421aa6992fea377eb071~mv2

מידע כללי, טכנאי מחשבים לתיקון מחשבים נייחים וניידים בלפטופ קייר

כיוון שהמחשב הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, הוא הפך אותנו גם לתלותיים במיוחד, שכן הוא משמש אותנו לצרכי עבודה, לימודים, יצירת קשר עם העולם, משחק וכמעט כל פעולה.

אז מה עושים כשהמחשב קורס, לא נדלק או מתקלקל לפתע? מזמינים טכנאי מחשבים בהקדם האפשרי, כמובן.

תיקון מחשבים נייחים עם ייעוץ טלפוני מרחוק

כל מי שחווה קריסה של המחשב אי פעם, בבית או בעבודה, יודע שבמקרים בהם המחשב אינו מגיב, אינו נדלק או איטי במיוחד, אין מנוס מלטלפן לטכנאי מחשבים על מנת לקבל תמיכה טכנית. לעיתים, יהיה עלינו להגיע למעבדת המחשבים ע"מ להציל את המצב.

עם זאת, חשוב לזכור שזמן הבדיקה, התיקון והנסיעות הלוך ושוב עשויים לגזול מכם זמן ומשאבים. לכן, כשאתם בוחרים טכנאי מקצועי לתיקון המחשב נסו לבדוק האם הוא מספק סיוע מרחוק.

לעיתים, באמצעות שליטה מרחוק על המחשב יכול טכנאי הלפטופ או המחשב הנייח להבין בקלות מהי הבעיה ואף להציע תיקון במקום.

כך לא תצטרכו לבזבז זמן יקר על נסיעה, או על מציאת מעבדת מחשבים איכותית.

תיקון מחשבי לפטופ ומחשבים ניידים

כאשר מחשב נייד מתקלקל, העניין מורכב ורגיש יותר מתיקון מחשבים נייחים, שכן המחשבים הניידים רגישים מאוד ועשויים להנזק בקלות.

בנוסף, רוב המחשבים הניידים כיום מצוידים בטכנולוגיות חדישות, ומחוברים אליהם מספר חלקים קטנטנים ומתוכמים כדי לחסוך במקום. אם אחד מהחלקים הללו תקול, נשפך עליו מים או שקיימת בו הצטברות של קורוזיה, לעיתים יהיה צורך במכשור מיוחד המתאים לטכנולוגיה הייחודית של המחשבים הללו כדי לפתור את התקלה.

לעיתים יהיה צורך להחליף מספר חלקים במחשב הנייד, גם אם רק אחד מהם ניזוק כיוון שהם מחוברים יחדיו.

מכל הסיבות הללו, תיקון מחשבים ובפרט תיקון מחשבים ניידים מומלץ לבצע במעבדה מקצועית ולא מרחוק, שם ניתן יהיה לבחון את הבעיה לעומק ולהציע פתרון יעיל.

תקלות נפוצות במחשבי לפטופ ופתרונות אפשריים

צוות המומחים שלנו אסף מספר תקלות נפוצות במחשבי לפטופ שאנו נתקלים בהן מדי יום, והפתרונות האפשריים להן:

  • מסך שבור – מסך שבור במחשב נייד לא מחייב זריקת המחשב לפח. גם אם המחשב נפל ונשבר, ניתן לבצע במעבדת המחשבים החלפת מסך חדש או יד שניה. כדאי לשלם את המחיר מאשר לרכוש מחשב נייד חדש, שנחשב ליקר פי 4 או 5.

  • מחשב שלא נדלק – ישנן סיבות רבות שעשויות לגרום למחשב הנייד לא להדלק. ישנם מקרים בהם המחשב נדלק אך המסך נותר שחור, וישנם מקרים בהם המחשב כלל לא נדלק. במקרים מסוימים התקלה נובעת מלוח האם של המחשב המחבר בין חלקי המחשב השונים, ובמקרים אחרים דווקא המטען יוביל לבעיה. ברוב המקרים מומלץ לא להתעסק באופן עצמאי עם המחשב או לנסות לפרק את החלקים, אלא לאפשר לטכנאי מחשבים מקצועי ומיומן לבצע זאת.

  • מים נשפכו על המחשב – מחשב שנשפכו עליו נוזלים עשוי להפסיק לעבוד או לשבש את פעילותו. מומלץ לא להפעיל את המחשב לאחר התקרית, אלא להניח למעבדת המחשבים לטפל בו במקצועיות. בתור עזרה ראשונה, מומלץ לנתק את המחשב מהחשמל, ולהוציא את הסוללה.

  • בעיות דיסק קשיח – כיוון שהדיסק הקשיח של המחשב עשוי מחלקים קטנים ועדינים, יש לו אורך חיים קצר יותר מחלקים אחרים במחשב הנייד. מספיקה מכה קטנה או שריטה כדי לפגום בדיסק הקשיח בצורה משמעותית. במקרה בו נתגלתה בעיה בדיסק הקשיח, יש לפנות לטכנאי מחשבים המתמחה בתיקון מחשבי לפטופ, ולבצע גיבוי לכל החומר השמור על הדיסק הקשיח.

  • המאוורר של המחשב מרעיש – מאוורר מחשב תקול כתוצאה מהצטברות של אבק או צירים שבורים עשוי להוביל עם הזמן להרס טוטלי של המחשב. לכן, חשוב מאוד לנקות את המאוורר מאבק ולטפל בכל בעיה הקשורה לפעילותו של המאורר.

מעוניינים בתיקון מקצועי למחשב הנייד שלכם? צרו עמנו קשר עוד היום!

השוואה בין טכנאי מחשבים למק לבין טכנאי מחשבים ל-PC
פרמטר טכנאי מחשבים למק טכנאי מחשבים ל-PC
מומחיות מוצרי Apple מחשבים אישיים המריצים Windows, Linux וכדומיהם
חלקים וציוד חלקים ייחודיים למוצרי Apple חלקים סטנדרטיים הנמצאים בשוק
תוכנות תוכנות המיועדות למערכת ההפעלה macOS מגוון רחב של תוכנות המיועדות למערכות הפעלה שונות
אבטחה מתמחה באבטחת מוצרי Apple מתמחה באבטחת מחשבים אישיים ובטיהור מווירוסים
פתרונות כאשר המחשב לא נדלק
תקלה הצעה לתיקון
המחשב לא נדלק בדוק את החיבור לחשמל ואת הכבלים השונים. אם מדובר במחשב נייד, נסה להפעיל אותו ללא הסוללה (אם אפשר) תוך חיבור לחשמל.
המסך אינו מופיע בדוק את חיבור המסך למחשב ואת החשמל. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שהבעיה היא במסך ולא במחשב עצמו. נסה לחבר מסך חיצוני אם יש לך אחד.
המחשב מתחמם במהירות נקה את המאווררים מאבק ווודא שהמחשב ממוקם במקום מאוורר. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שיש צורך להחליף את מאוורר המעבד.
המערכת הפעלה אינה טוענת נסה להפעיל את המחשב במצב בטוח (Safe Mode) ולבצע תיקון או שחזור לנקודת שחזור קודמת.

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…
מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…
דילוג לתוכן