מדוע לבחור בנו?

הרגישו את ההבדל

הטיפול שלנו, ב  -'לפטופ קייר', במחשבים ניידים, הוא "צעד אחד לפני" חנויות לתיקונים אחרות, בדרכים רבות. ישנן הרבה סיבות לכך ששירות תיקוני המחשבים הניידים שלנו הפך לכל כך מוכר בכל קצוות ישראל בכלל ובאיזור מרכז הארץ, תל-אביב ופתח-תקווה, בפרט. אנו מתייחסים ללקוחותינו באופן שונה, ומספקים להם יתרונות גדולים, כגון סיוע מקצועי, ייעוץ תיקונים ומשלוחים עד הבית. עם כל ההטבות הנוספות שתקבל מהתיקון של הפריטים שלך איתנו, לא תרצה ללכת לשום מקום אחר. וכמו שאר לקחותינו, תמליץ עלינו ותחזור שוב עם חברך הטוב.

סיוע מקצועי

אתה העדיפות שלנו

העסק שלנו, מעבדה מתקדמת לתיקון מחשב נייד, 'לפטופ קייר', מונע על ידי איכות, עסקנו בזה מספיק זמן כדי לדעת כמה חשוב לספק עבודה מהשורה הראשונה ושירות לקוחות אמיתי. אנחנו שם עבור לקוחות בכל פעם שהם צריכים אותנו. כאשר אתה זקוק לעזרה או הדרכה לגבי סוג התיקון שאתה צריך, סמוך על המקצוענים האמיתיים. הגע למעבדה שלנו עוד היום.

משלוחים עד הבית

לנוחיותכם

אנו שואפים לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות בכל מה שאנחנו עושים. כדי להקל על חיי הלקוחות שלנו אפילו יותר, אנו מציעים משלוחים עד הבית או בית העסק. עם כל ההטבות הנוספות שאנו מספקים, אין זה מפתיע שלקוחותינו ממשיכים להכניס פריטים נוספים למעבדה לשירות ותיקון. יש לך שאלה לגבי התועלת הנוספת הזו? צרו איתנו קשר עוד היום.

ניסיון מקצועי

קידמת השירות והטכנולוגיה

לא נגזים אם נגיד כאן: "כן! אנו הטובים ביותר". אנו צוות שעובד יחדיו בחברות והדדיות, אנו [מאוד] אוהבים מה שאנחנו עושים ואנו עושים זאת מכל ה – ♥, הלקוחות שלנו [תמיד] מרוצים משירות תיקון למחשב הנייד שאנו מציאים, ועוד דבר – אף פעם לא נתקן משהו שלא דורש תיקון, אנו תמיד דואגים לתת הצעת מחיר מפורטת מראש, להסביר את התהליך ולדאוג שהתשלום יהיה מינימלי, ואם ניתן לתקן החלק התקול במקום להחליפו לחדש במחיר יקר, זו תמיד תהיה ההעדפה שלנו.