תיקון מק

תיקון מק הדרך הבטוחה, המהירה והזולה ביותר יש לנו ״מספר מעבדות״ נפרדות במעבדה שלנו לתיקון מק, ובינהן חדר עם מיקרוסקופים, בירכות חומצה, מספר רב של מכשירים ומיכשורים ומחסנים מלאים בכל סוגי חלקי החילוף לתיקון מחשבי מק. אז אם חפשתם מקום עם מומחיות ברמה בינ״ל בכל מה שקשור לתיקון מקבוק, תיקון מק תל-אביב, תיקון מחשבי אפל מכל הסוגים ואף הספקה מיידית של מטען למקבוק לכל סוגי המקבוקים? הגעת למקום הנכון!
e2ca7b_9dc8cdfae3b84b428dd29d0ab63d6f8f~mv2

כל המידע אודות תיקון מק, כולל: תיקון מקבוק, תיקון מק תל-אביב, תיקון מחשבי אפל ומכירת מטען למקבוק

 

מעבדה מקצועית לתיקון מחשבי מק

יש לנו ״מספר מעבדות״ נפרדות במעבדת המחשבים שלנו לתיקון מק, ובינהן חדר עם מיקרוסקופים, בירכות חומצה, מספר רב של מכשירים ומיכשורים ומחסנים מלאים בכל סוגי חלקי החילוף לתיקון מחשבי מק. אנו גאים להציג לך את מעבדת לפטופ קייר שנבנתה בעבודה רבה ועזרה להציל אלפי, ויותר מכך. אנו מומחים בכל מה שקשור לתיקון מק, תיקון מחשבי אפל, תיקון מקבוק, תיקון מסך מקבוק, תיקון מסך מקבוק פרו, וגם מספקים שירותי החלפת סוללה למקבוק, שדרוג כונן קשיח והחלפת מקלדת למק.

 

תיקון מק בתל אביב וכל הארץ, הגעת למקום הנכון!

הנה כמה המלצות והסברים לשדרוג ותיקון שאנו מבצעים למחשבי אפל. ואנו עושים ועשינו תיקונים ושידרוגים אלה למאות ואלפי לקחות שחזרו אלינו שוב והמליצו עלינו לחבריהם.

נרכיב כאן קצת על החפלת מקלדת למק, צתיקון מסך למקבוק ועד כמה עושה פלאים שימוש בכונן קשיח מסוג SSD למק ״העייף״ שלך.

תיקון מקלדת למק

קורה לך שאתה מקיש אות מסויימת על המקלדת והכפתור של אותה אות נתקע או לא מגיב.

כן אנו מכירית התופעה, רוב הבעיות עם מקלדת מקבוק, או מקלדת מק, נגרמות עקב חשיפה ללחות גבוהה, לנוזלים שנשפכו על המקלדת ואנו יכולים לתקן לך המקלדת של המק ולהחליף לך בקלות המקלדת למקלדת חדשה.

יש לנו מלאי זמין, תמיד, של כל סוגי המקלדות למחשבי אפל בכלל ולמחשבי מקבוק, מקבוק פרו ומקבוק אייר, בפרט.

אנו נחליף לך המקלדת בקלות וביעילות וכל זה במחיר נמוך כי טכנאי המק שלנו יודעים להחליף רק את לוח המקשים במקום להחליף את כל המכלול בו עגונה המקלדת. המחיר למקלדת מק חדשה כולל החלפה מגיע לכמה מאות שקלים בהתאם לדגם ושנת יצור המקבוק. ואנו משתמשים בחלקי חילוף מעולים בלבד.

תיקון מסך מקבוק תיקון מסך מקבוק פרו

בין אם יש לך מקבוק, מקבוק פרו או מקבוק אייר עם מסך סדוק או שבור אנו מבינים את ההרגשה שלך! המקבוק שלך עם העיצוב המגניב, מערכת ההפעלה החלקה והמהירה והממשק המדהים הם שעושים את מחשבי המקבוק כל כך טובים ואהובים.

וכן, תאונות קורות, גם לטובים ביותר, שמגנים על המקבוק שלהם מכל משמר.

ישנה האפשרות ״לקחת משכנתא״ ולגשת לחנויות מורשות של אפל, או לגשת אלינו ולקבל שירות יעיל, מהיר והרבה יותר זול ממה שחשבת.

הרכיב הכי יקר של המקבוק שלך הוא המסך, אז אם חשבת פעמיים על לקנות מקבוק חדש במקום, דע לך שיש אפשרות נוספת, להחליף למסך חדש במחיר שפוי! אם אתה תיגש לחנות תיקונים רשמית של אפל, החלפת מסך למקבוק יכולה להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

ישנה אפשרות של לקנות מסך ולנסות להחליף לבד בבית, אך אנו ממש לא ממליצים לך כי תוכל להרוס את המקבוק שלך. מדובר בתהליך שדורש נסיון ומקצועיות רבה! עוד אפשרות, היא להמשיך להשתמש במקבוק של עם המסך השבור או הסדוק כשהוא מחובר לצג חיצוני. אז אם אף אחת מהאפשריות הנ״ל לא נבחרה על ידך, וחיפשת מעבדת מחשבי אפל עם ניסיון רב בהחלפת מסך מקבוק או תיקון מסך מקבוק פרו, פנה אלינו כעת, קבל הצעת מחיר, ותקבל את המחשב שלך עם מסך חדש תוך זמן ממש קצר, אפילו יותר קצר ממה שדימיינת.

ואם אתה כרגע נמצא במשרד שלך בתל אביב והתיקון ממש דחוף, מוזמן לשוחח איתנו ונזמין לך שליח שיאסוף המקבוק עם המסך השבור, ויחזיר לך אותו ישירות לכל מקום שתבחר תוך זמן קצר.

שיפור מהירות במק שילובים של כונן רגיל וכונן במצב קשיח מתקדם (HDD + SSD)

כונן SSD, זה דבר מדהים. הוא יכול לגרום למחשב האפל הישן שלך לעבוד כמו חדש.

כונן SSD או מצב מוצק או Solid State הם תחליף מעולה לדיסק הקשיח המכני במחשב האפל הישן שלך, בין אם זה מחשב שולחני או מחשב מקבוק נייד, כונן ה – SSD יכול לשמש גם כדיסק חיצוני מהיר במיוחד שאתה מתחבר חיצונית לכל סוג מחשב שיש לך דרך יציאת USB או טנדרבולט ThunderBolt או גם כתחליף, או במקביל לכונן הקשיח הרגיל שלך בתוך המחשב המק פרו הנייח או המקבוק.

כוננים אלה פועלים במהירות גבוהה שלא כמו כל הדיסקים הקשיחים הקונבנציונליים שבהם ישנה מחט קריאה וחלקים שזזים בתוך הכונן שגורמים להם להיות חשופים לנזק כאשר הם נופלים – במיוחד אם הם בזמן קריאה ועבודה והם פשוט איטיים יותר.

לכונני ה – SSD אין את הבעיה הזו מכיוון שאין להם חלקים פנימיים שפועלים.

הם שקטים ואין בתוכם מיסבי כונן או מנוע מרעיש שמתעייף עם הזמן. הם בנויים כיחידה אחת של זיכרון פלאש, והם מכילים מודולים הדומים לזיכרון המחשב הפנימי של מק או המקבוק.

מידע נוסף אודות כונן SSD

ההבדל הוא בסוג הזיכרון בכונני ה – SSD הוא שכל המידע נשמר גם לאחר כיבוי החשמל, שלא כמו זיכרון DRAM, ״זכרון זמני״ שהוא בעצם זיכרון דינמי בעל גישה אקראית. בגלל זה, הם פחות עדינים ורגישים ומתאימים הרבה יותר ליישומי מחשב נייד.

כונן ה – SSD פשוט יותר מטבעו בכל סביבת מחשוב, בין אם פנימית או חיצונית, והוא שונה בכך שהוא משתמש ברכיב זיכרון פלאש בעל ביצועים גבוהים במיוחד כדי לאחסן את נתוני מחשב האפל שלך. הוא ממש כמו התקן זכרון נשלף, יו אס בי, אבל גדול מאוד שהוא כל כך גדול שהוא יכול למעשה להחליף את הדיסק הקשיח במחשב האפל שלך ולגרום לחלקים השונים במחשב לקבל המידע ולפתוח הקבצים מהר יותר.

כוננים מסוג זה גם עמידים בפני תזוזה, שקטים מאוד, מהירים וצורכים פחות אנרגיה. אז אם המחשב שלך איטי ואתה חווה בעיות עם הכונן הקשיח שלך שקול היטב להחליפו לכונן SSD או להתקין במקביל לכונן הקשיח הרגיל כונן נוסף עליו תותקן מערכת ההפעלה והכונן הנוסף יהיה ה – ״מחסן״ שלך לקבצים, תמונות והמסמכים.

טכנאי מק, במעבדת אפל מקצועית, ידע לבחור לך כונן עם תאימות מדוייקת לעבודה מהירה ושוטפת.

אנו ב – לפטופ קייר, מבצעים שדרוג כוננים ומספקים כוננים איכותיים בלבד שמחזיקים מעמד לעבודה שוטפת ארוכת טווח ויציבות בשמירה על הנתונים והקבצים החשובים שלך.

המחירים של כונן SSD של מק מעט יקרים יותר מכוננים קשיחים רגילים, אך בשנים האחרונות המחיר שלהם ירד בהרבה והם אינם מאוד יקרים, נכון לעכשיו הם עשויים להיראות יקרים בהשוואה לדיסקים קשיחים סטנדרטיים למחשבים שמאחסנים קיבולת גדולה של יותר מאחד טרה-בייט למקבוק.

אך המציאות היא שמשתמשים רבים ממשתמשי מחשבי אפל, לא ממלאים את הכוננים הגדולים ומיום ליום הם הכוננים הסטנדרטיים ברוב מחשבי אפל.

קיבולות האחסון בכונני ה- SSD השכיחים, שבדרך כלל אנו טכנאי המקבוק שלנו מתקינים במחשבי אפל, מחליפים או משדרגים, הן בדרך כלל בתחום הנע בין 256 ג'יגה, 512 ג'יגה, ו- 1 טרה-בייט שהם 1024 ג׳יגה-בייט, ומחירם יכול להגיע, תלוי בגודל האחסון גם למחירים לא יקרים של כמה מאות שקלים בגדלים הקטנים יותר.

רק אם אתה עורך וידאו או דומה לו, ומשתמש הרבה בקבצי וידאו ומדיה ברזולוציות גבוהות, אולי באמת ידרש לך כונן גדול ויקר יותר של טרה-בייט.

מערכת ההפעלה של מחשבי אפל תופסת רק כמה עשרות ג׳יגה בייט מהכונן כך שעבור המשתמש הממוצע, אני כטכנאי מקבוק, ממליץ לרוב משתמשי מחשבי אפל הניידים, כונן SSD של 256 ג'יגה-בייט או 512 ג'יגה-בייט במחיר סביר וככל הנראה כונן זה הוא כל מה שהם יצטרכו עוד שנים רבות לעבודה הראשית השוטפת, ואם יידרש, תוכל לגבות קבצי מדיה ומסמכים שונים על גבי כונן נשלף חיצוני, שיחסוך לך מקום על הכונן הראשי.

מטען למקבוק הוא רכיב חשוב בעבודה תקינה ויציבה של מחשב האפל שלך

אם אחרי שחיברת המקבוק שלך עם המטען שלו לשקע החשמל בקיר, אתה רואה שהמחשב נטען, אך אתה רוצה לוודא שהטעינה איכותית ותקינה, זה ממש קל.

הדגמים השונים של מטען מקבוק, מטען מקבוק פרו ומטען מקבוק אייר, ניתנים לבדיקה בקלות האם המטען תקין. במערכת ההפעלה, תחת תפריט אפל ו – אודות מק זה, כנס לדוח מערכת ו – הפעלה, תוכל לראות את מידע על המטען של המקבוק שלך.

שם תוכל לראות גם את סוג המטען שלך ואת ההספק שלו. אם אתה רואה הבדל גדול במספר הוואט בין כח ההספק של המטען, בהתאם לדגם המחשב, לבין כח התפוקה שמתקבל, יכול להיות שיש לך בעייה.

חשוב לוודא כי כבל המטען של המקבוק שלך תקין וכן גם כי החיבורים נקיים וגלויים. אם עדיין, אחרי שבדקת כי המטען תקין, החיבורים נקיים ותקינים ועדיין יש לך בעיית הטענה יכול להיות שיש לך בעייה עם הסוללה ואף יכול להיות שמדובר בבעיה נוספת, אחרת, שקשורה לחומרה – לאחד הרכיבים המוליכים את הספק הכוח למערכת.

אם כך הדבר זה הזמן ליצרו עמנו קשר. בלפטופ קייר אנו מחזיקים מלאי זמין של כל סוגי המטענים למקבוק. מטענים איכותיים שעברו בדיקות תקינות ואיכות. תוכל מצוא אצלנו מטען למקבוק, מטען למקבוק אייר ומטען למקבוק פרו מהטובים בשוק.

תיקון תקלות שונות של מחשבי מקבוק ותיקון מחשב מקבוק על ידי ״אתחול עמוק״ בדרכים שונות

מחשבי מקבוק הם מחשבים נשאים מעולים ויציבים ועדיין ישנם תקלות שונות קורות, אנו במעבדת מחשבי מק לפטופ קייר, איחדנו מספר תקלות מוכרות, והדרך לטיפול בהן.

מערכת ההפעלה של מחשבי מקבוק היא יציבה  ומעולה וגם גמישה וחזקה ומושפעת בסופו של דבר ממי שמשתמש במחשב.

משתמשי מקבוק רבים נוטים להשאיר את המחשב דלוק רוב הזמן או לשים אותו על מצב שינה.

הרבה פעמים לאחר איתחול פשוט של המערכת, היא חוזרת לקדמותה. ואם היא לא חזרה לקדמותה, יש לנו כמה המלצות לביצוע מהיר ולפתרון בעיות עם המקבוק שלך.

ניקוי הזכרון המערכתי

לפעמים ״שעריות״ של זכרון שמפריע למחשב לתקפד כראוי נשארות המערכת. לחץ על קומנד, אפשרויות, וכפתור פי ו – אר [4 כפתורים במקביל] מיד עם הדלקת המקבוק שלך. תוכל לשמוע צליל והמשך להחזיק 4 המקשים עד להשמע הצליל הנוסף המודיע על ניקוי הזכרון המערכתי הכלוא במטמון

הסרת תוכנה בעייתית במצב בטוח:

אם הותקנה תוכנה בעייתית שמונעת אתחול המקבוק, לחץ לחיצה ארוכה על מקש ה שיפט ותוכל להחשף ל מצב בטוח, שם תוכל להסיר התוכנה הבעייתית.
אתחול המקבוק מכונן חיצוני: הפעל המחדש את המקבוק תוך כדי לחיצה על מקש אפשרויות ומיד יעלה לך תפריט השואל מאיזה כונן תרצה לאתחל המקבוק כל זאת בכדי להתקין מערכת הפעלה מחדש מכונן חיצוני.
אתחול לא עקבי: עם המקבוק שלך עושה בעיות, מדי פעם הוא עולה חלק, ומידי פעם נתקע, יש צורך באתחול של מחיצת השחזור ע״י הפעלת אבחון או תיקון הרשאות דיסק. תוכל להגיע למחיצת השחזור עם לחיצה על מקש קומנד ומקש אר במקביל בעת הדלקת המקבוק.

העברת למחשב מק חדש

אם קנית מחשב מקבוק חדש ישנה דרך ממש קלה להעברת כל המידע.  חבר את שני המחשבים עם כבל פייר-וואייר או כבל טנדרבולט. החזק מקש האות טי של המחשב הישן בזמן ההדלקה שלו ובחר בכונן האכסון החדש שהוא בעצם המחשב החדש אליו יועברו כל הקבצים מהמחשב הישן.
אתחול מקבוק המחובר לרשת מחשבים: אם יש לך בעיה עם טתחול מקבוק המחובר לרשת לחץ על האות אן לחיצה ארוכה בזמן ההדלקה ומערכת ההפעלה תבצע אתחול מתוך השרת שמחובר לרשת המחשבים.
איתור תוכנה שמפריעה לאתחול: לחץ על האות וי, לחיצה ממושכת בעת ההפעלה ותקבל תצורת טקסט עם הערות לגבי תוכנות שלא עולות או מופעלות כראוי.

מצב משתמש בודד

זהו מצב אתחול מתקדמים בלבד. לחץ עלך המקשים קומנד ואות וי בעת ההדלקה ותקבל ממשק משתמש למצב מסוף בו ניתן להזין פקודות מערכת שונות.

איפוס סיסמא מקבוק

לחץ על מקשים קומנד ומקש האות אר בזמן ההדלקה, לאחר עליית מחיצת השחזור הקלד המילה resetpassword ולחץ על מקש המשך – אנטר. משם המשך לחשבון שאתה מעוניין לאפס את הסיסמא שלו והמשך בתהליך. לאחר מכן אתחל המקבוק והכנס עם הערכים החדשים של המשתמש.

סיסמאת קושחה: קושחה היא מערך ההוראות הבסיסי ביותר שנותן פקודות למערכת ולרכיבי החומרה השונים. חשוב לשמור סיסמאת הקושחה של מחשב המקבוק במקום בטוח כדי שלא יבוצעו פעולות זדוניות על המחשב.

לביצוע, טען את מחיצת השחזור ע״י לחיצה ארוכה על המקשים קומנד והאות אר, ופנה לסיסמאת קושחה, לחץ על הפעל סיסמת קושחה, והגדר הסיסמא

 שמור היטב על הסיסמא כי אם תשכח אותה רק יצירת קשר עם חברת אפל או מעבדה הבקיאה בתיקון מחשב מקבוק תוכל לעזור לך.

קראת מספר הטיפים שאספנו, וישנם עוד רבים. הטיפים כאן מוסברים ברמה בסיסית ויכולים לתת מענה לתקלות שונות. אם עדיין יש לך בעיה עם אתחול המקבוק אנו ממליצים בחום לגשת אלינו, אנו מעבדת מק עם ניסיון רב בשיפור, שדרוג ותיקון מחשבי מקבוק.

פתרונות כאשר מערכת ההפעלה אינה עולה
תקלה במק פתרון למק תקלה ב-PC פתרון ל-PC
מערכת ההפעלה אינה עולה נסה להפעיל את המחשב במצב השחזור של macOS. אם זה לא עוזר, ייתכן שתצטרך להתקין מחדש את המערכת. מערכת ההפעלה אינה עולה נסה להפעיל את המחשב במצב בטוח (Safe Mode) של Windows. אם זה לא עוזר, ייתכן שתצטרך להתקין מחדש את המערכת או לבצע שחזור מצב.
המחשב איטי מאוד נקה את המחשב מקבצים זרים, בדוק אם יש תוכנות שמתוכנתות להתחיל באופן אוטומטי וכבה אותן. המחשב איטי מאוד בצע סריקה לווירוסים, נקה את המחשב מקבצים ותוכנות לא רצוניות, ובדוק את גודל הזיכרון הפיזי.

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…
מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…
דילוג לתוכן