טכנאי מחשבים בפתח תקווה

16 שנות שירות תיקוני מחשב בפתח-תקווה

מחשבים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ורובנו עושים בהם שימוש יומיומי. בין אם מדובר במחשב נייח בבית או מחשב נייד – אלה חשופים לתקלות שונות, החל מתקלות חומרה, קורוזיה, מכות שהמחשב ספג, הצטברות אבק ועוד.
e2ca7b_d84f00f8d79242fdb39140712fb6292c~mv2

מידע כללי אודות טכנאי מחשבים בפתח תקווה

אם אתם גרים בפתח תקווה או באזור כדאי להכיר טכנאי מחשבים בפתח תקווה שיוכל לספק לנו שירותים כמו תיקון מחשב נייד, תיקון מחשבי גיימינג, החלפת חלקים, שדרוג המחשב ועוד. כאן אנו בלפטופ קייר נכנסים ומספקים לכם את שירותי המעבדה המקצועיים והמקיפים ביותר למחשבים בפתח תקווה: תיקון מחשבי דל, אסוס, HP, אפל ועוד.

תקלות נפוצות במחשבים נייחים וניידים

 • קורוזיה – זו יכולה להיגרם כתוצאה מנוזלים הנשפכים על המחשב. אלה מחלחלים פנימה אל חלקי המחשב ועשויים לגרום לקצר ותקלות הפוגעות בתפקוד המחשב ואף גורמות לו להפסיק לעבוד. תיקון לפט טופ בפתח תקווה שנפגע מרטיבות הוא תיקון שכיח מאוד.

 • חבטות – גם לאנשים ששומרים על מחשביהם בשבע עיניים לעתים יכולה לקרות תאונה קטנה שבה המחשב חוטף מכה. יכול להיות שהוא ייפול, שמשהו ייפול עליו, שמישהו ייפול עליו או יזרוק משהו בטעות ויפגע במחשב. במידה והפגיעה היא בגוף המחשב ייתכנו תקלות שונות בחלקיו הפנימיים ויהיה צורך לבצע תיקון/החלפה שלהם. כאשר מדובר במחשבים ניידים יש גם סכנה שהמסך יישבר.

 • המחשב לא נדלק – אם המחשב לא נדלק לכם יכולים להיות כמה סיבות לבעיות. חלקן אפילו מאלה שציינו למעלה אולם לא רק. יכול להיות שהמחשב התמלא בווירוסים, יכול להיות שהמעבד או חלק פנימי אחר האחראי על תפעול המחשב שבקו חיים ויש להחליפם. מעבדה לתיקון מחשבים בפתח תקווה כמו לפטופ קייר שלנו אמורה לזהות את התקלה במהירות לאחר מספר בדיקות ולהציע לכם את הפתרון לבעיה.

 • הצטברות אבק – במקרים רבים תיתכן הצטברות של אבק על המחשב ופתחי האוורור שלו. בשל עובדה זו פתחי האוורור נחסמים, האוויר החם מתוך המחשב לא יכול לצאת החוצה והמעבד של המחשב מתחמם יתר על המידה. כאשר המעבד מתחמם הוא עשוי לגרום למחשב להפסיק לעבוד, להיתקע מפעם לפעם וכן לתקלות שונות בעת שהמחשב פועל.

מבין שירותינו הנפוצים ביותר

חברת לפטופ קייר מספקת שירותיה באהבה רבה כבר למעלה מ – 16 שנים בתחום. החברה פועלת בתשוקה רבה בתחומה ומתייחסת לכל מחשב וכל לקוח במקצועיות רבה על מנת להעניק לו את הטיפול המסור והטוב ביותר.

בין שירותי החברה הנפוצים ביותר:

 • תיקון מחשבים בפתח תקווה

 • החלפת כרטיס מסך

 • פירמוט מחשבים

 • התקנת מערכות הפעלה

 • שדרוג מחשבים נייחים וניידים

 • תיקון תקלות במערכות האוורור

 • שחזור נתונים ועוד.

המעבדה פתוחה עבורכם מדי יום בין השעות 9:00 בבוקר ל – 20:00 בערב, ברחוב מוטה גור 5, קרית אריה, פתח תקווה, ישראל [קומה א׳, ימינה ביציאה מהמעלית]. במקרים מיוחדים ניתן להזמין שירותי איסוף ומסירה עד בית הלקוח.

נשמח לראותכם!

לפטופ קייר | תיקון על פי דגם

טכנאי מחשבים אסוס

טכנאי מחשבים לנובו

טכנאי מחשבים דל

טכנאי מחשבים סמסונג

טכנאי מחשבים HP

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…
דילוג לתוכן