תיקון מחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים קל, נוח, זמין, מהיר ואמין!

חיפשתם תיקון מחשבים ניידים? הגעתם למקום הנכון שיציג לכם מידע כללי אודות תיקוני מחשב, תיקון מחשב נייד, תיקון מסך מחשב נייד, כרטיס מסך למחשב נייד ואפילו מטענים למחשבים ניידים. מוזמנים לקרוא, להתרשם וכמובן ליצור עמנו קשר לכל שאלה.
טכנאי מק

קרא אודות תיקון מחשבים ניידים, מכל הדגמים, מכל הסוגים כולל תיקון, שידרוג ושיפור ביצועים!

כשמנו כן אנחנו, לפטופ קייר – שקט נפשי למחשב האישי. בין אם פנית אלינו לתיקון מחשב נייד, שדרוג מחשב נייד, חווית מסך מחשב שלא נדלק, זקוק להחלפת מקלדת למחשב נייד, החלפת סוללה, תיקון לוח אם, פרמוט מחשב נייד או החלפת מסך למחשב נייד, אנו כאן בשבילך ומבינים את חשיבות המחשב האישי שלך בחייך, ונעשה הכל והכי מהיר שאפשר, כדי להחזיר המחשב הנייד שלך לתקינות מלאה. ומעבר לכך, אף נגרום ללפטופ הישן שלך לעבוד כמו חדש.

תיקוני מחשב במהירות ובאחריות

איזה כיף שהמחשב שלך עובד חלק ובקצב מהיר. איזה באסה זה שהמחשב שלך תקול ותקוע. אל חשש! הגעת למקום הנכון לביצוע תיקון או שדרוג למחשב הנייד שלך, להלן מספר דוגמאות שביצענו פעמים רבות וללא אף החזרה לאחר ביצוע התיקון. וגם כמה תיאורים וסיבות לתקלה ודרכי ביצוע ואבחון לפני תיקון.

לא תמיד נדרש תיקון מסך מחשב נייד

מסך מחשב לא נדלק

זו תקלה שכיחה ויכולות להיות מספר סיבות מדוע מסך המחשב הנייד שלך לא נדלק ומתקבל מסך שחור, לעיתים רחוקות אנו נתקלים בבעיה במחשב שאיננו מצליחים לאבחן.

כאשר למחשב יש מסך שחור שעולה בזמן הפעלה זה אתגר וניתן לפתור העיניין בדרכים שונות לפני ביצוע פתיחה פיזית של המחשב הנישא.

יכול להיות שישנו צפצוף ספציפי העוזר להתריע מהי הבעיה עם המחשב ויתכן כי המחשב עולה ללא כל סימן או צפצוף.

במצב כזה אין ברירה אלא לאתחל המחשב למצב בטוח ולגשת לביוס (bios) שלו לבדיקה.

כשכן יש ציפצוץ, זה עוזר להבחן התקלה ונותן עוד צעד לקראת תיקון התקלה, לכל חברה יש את קוד הביוס עם הציפצופים הספציפיים שלו וזה כמו קוד מורס שעוזר לנו להבין יותר טוב את כיוון הבעיה.

הביוס היא בעצם סוג של תוכנת קלט ופלט שצרובה בין החומרה והקושחה והיא זו שעוזרת לתוכנה במחשב להתחבר לחומרה ומעלה את מערכת ההפעלה.

לנו במעבדה לתיקוני מחשבים ניידים יש כלים מתקדמים שעוזרים לנו לאתחל מחשב שנדלק עם מסך שחור, לתקן שגיאות בכונן SSD, ולהתקין מחדש מערכת ההפעלה בלי לפגוע במידע השמור.

ואם אחרי בדיקה מעמיקה נמצא כי ישנו רכיב פגום, אנו שולפים אותו מהמחסן שלנו לחלקי חילוף לכל סוגי המחשבים הניידים ומחליפים במיידי.

לפעמים קורה שנשמע שהמחשב הנייד עובד וחושב, שהמאוורר פועל אך קשה למערכת ההפעלה לעלות ולהתחבר לכונן הקשיח SSD.

וקורה גם שהמחשב כאילו נדלק, נורת החיווי משתנה בעת ההפעלה מאדום, לכתום וירוק אך עדיין המסך נשאר שחור.

החלפת כרטיס מסך למחשב נייד – בדיקות לפני החלפה

ישנן לא מעט סיבות לכך שמסך המחשב הנייד נשאר שחור ולא עולה, לא תמיד התקלה היא בכרטיס המסך של המחשב הנייד.

לפעמים התקלה ממש קלה ולפעמים היא קצת יותר ״מורכבת״.

אם בעת הדלקה קיבלת הודעה ששואלת האם אתה מעוניין להפעיל המחשב במצב בטוח safe mode, עצור לרגע, ואל תעבור להדלקה רגילה, מצב בטוח זו דרך טובה לתת למחשב ולמנגנון הביוס bios לעשות את עבודתו לתיקון התקלה וכך יתכן שתוכל לפתור הבעייה ולא לגרום לה להיות מסובכת יותר.

הבעיה יכולה להיות קבצים פגומים שמקשים על העלאת מערכת ההפעלה, אם הופיע לוגו לפני המסך השחור כדאי לתת למערכת לבצע תיקון עצמאי ולהמתין בסבלנות.

ויכול להיות שהמחשב יזדקק לדיסק חיצוני עם תוכנה לתיקון הקבצים הפגומים.

מעבר לכך, כן, יתכן כי ישנה בעיה פנימים בחיווט מסך המחשב הנייד ונדרש תיקון של החוטים המחברים בין המחשב למסך המחוברים למתאם הצג או לכרטיס המסך.

בעיה בכרטיס המסך יכולה גם לצוץ בצורה הדרגתית, וניתן לראות סימנים לבאות כמו קווים מהבהבים או סימנים אחרים ולפעמים זה קורה בפתאומיות בלי ״התראה״ מוקדמת.

עוד הצעה לבדיקה היא, חיבור המחשב הנייד לצג חיצוני לבדיקה.

סיבות נוספות למסך מחשב לא נדלק יכולות להיות:

בעיה עם ה – RAM – הזכרון הפנימי של המחשב, יכול להיות שכרטיס הזכרון זז ולא יושב כראוי או אולי כרטיס הזכרון תקול.

ישנם מקרים שהמחשב לא עולה, ולאחר מכן, אם תנסה להפעילו מאוחר יותר הוא כן יעלה, יש מצב שכרטיס הזיכרון שלך בעייתי, ניתן לבדוק זאת עם כרטיס זכרון חלופי ו/או לנקות כרטיס הזכרון וזו גם הזדמנות לשדרג כרטיס הזיכרון ולהגדיל אותו.

תיאור מקרה נוסף, נורה מהבהבת בכתום בעת ההדלקה, ישנה אפשרות שקיימת תקלה בספק הכח של המחשב, קצר באחת מכניסות ה – יו אס בי – USB, אולי זו בעיה שנגרמת אחרי התקנת תוכנה חדשה או מערכת הפעלה שלא תואמת את יכולות המחשב, ויכול להיות גם ששכחת תקליטון או התקן כונן חיצוני והמחשב מנסה לאתחל את עצמו מהדיסק החיצוני ולא ממערכת ההפעלה הפנימית באם מותקנת עליו תוכנה לעדכון מערכת הפעלה, זה יכול ״לבלבל״ את הביוס.

מחשב נייד (לפטופ) לא מטעין או לא נטען​​

אנו בלפטופ קייר בודקים היטב מדוע המחשב תקול ולפעמים קורה שרק נדרש להחליף מטען למחשב הנייד, ולנו בלפטופ קייר יש את כל סוגי המטענים למחשבים ניידים, זמינים במלאי, ואנו דואגים שהמטענים שלנו למחשב נייד יהיו באיכות גבוהה והמטענים שיש לנו במלאי עברו מבחן תקן ואיכות גבוה.

אז לפעמים, אנו פשוט בודקים המחשב התקול על ידי חיבור למטען חדש למחשב הנייד, רגע לפני שמבצעים תיקון לוח אם, החלפת מקלדת למחשב הנייד, החלפת סוללה למחשב הנייד או פירמוט למחשב הנייד.

אנו מוודאים שבעת ההפעלה של המחשב התקול, גם אם לוקח לו קצת יותר זמן מהרגיל, חשוב לא לכבות המחשב בזמן שהוא חושב ובתהליך ביוס, זה יכול לגרום לנזק גדול יותר ויתכן שתדרש התקנה מחדש של קבצי האתחול.

עוד אפשרות יכולה להיות בעייה עם המאוורר של המחשב הנייד שאחראי על קירור ה – CPU, שהוא המעבד – יחידת העיבוד המרכזית של המחשב הנייד או בשמו הנוסף מיקרו-מעבדים שזה המעבד החדיש יותר הממוקם על שבב [צ׳יפ] אחד גם איתן יכולה להיות בעיה עם המחשב הנייד קיבל מכה ויחידת העיבוד הראשית נפגעה או זזה.

לפעמים קורה שכן החלפת מקלדת למחשב נייד יכול לפתור התקלה במחשב ורק אחרי החלפת המקלדת נבין כי שם היתה הבעיה בחיווטים של המקלדת ללוח האם.

ולפעמים נדרש להחליף את לוח האם של המחשב הנייד, במקרה כזה אנו בודקים לעומק האם ניתן לבצע תיקון לוח אם במקום להחליף לוח אם ללוח חדש, מה שיכול לייקר התיקון פי כמה וכמה.

תיקון לוח-אם במחשב נייד דורש מיומנות טכנולוגית גבוהה כולל גם מכשור מתקדם וגם נסיון רב, ואת כל אלה יש לנו.

אז אנו רואים שישנן סיבות רבות לתקלות במחשב הנייד ופעמים רבות בסופו של דבר בסה״כ מדובר בכבל של המטען למחשב הנייד או במטען עצמו, או בחיבורים של המטען, אז לפני כניסה עמוקה לתיקון יקר שיבוצע סתם ללא סיבה מוזמנים אלינו לבדיקה חינם של המחשב שלכם בכללי ולבדיקה עם מטען נייד תקין שיכול לפתור לכם את התקלה, כאמור, אנו מחזיקים במלאי זמין בשליפה מהירה את כל סוגי המטענים למחשבים ניידים ובמחיר מומלץ לצרכן.

סוגי תיקון מחשב נייד שונים נסקור כאן מספר דוגמאות לתקלות מחשב נייד ואיך להתמודד איתן או לתקנן:

מחשב לא נדלק

אחרי שחיברת המחשב לחשמל ולחצת על כפתןר ההפעלה ואתה לא רואה שום סימן חיים.

יתכן כי המטען של המחשב הנייד תקול וכך הסוללה לא נטענה, אנו בודקים עם מד מתח את המטען ואם הוא תקול מחליפים אותו במטען חדש למחשב הנייד, מטען איכותי שעבר תו תקן מחמיר. יתכן כי מדובר בשקע החשמל עצמו, ואם אחרי בדיקה גילינו כי זו הבעיה, יש להחליפו לשקע חשמל חדש. אם גם זו לא בעייה, ישנה אפשרות כי מדובר בתיקון לוח אם. והרבה פעמים אנו מתקנים את לוח האם במקום להחליפו כי המחיר של תיקון יותר זול הרבה פעמים מלהחליף ללוח אם חדש. אם המחשב נדלק ונורית החיווי של הסוללה נדלקת וכבה או הסוללה מפסיקה לטעון בעת הזזה או נגיעה בכבל הטעינה של המטען למחב הנייד, ישנה בעייה עם המטען. ניתן לבדוק המחשב ללא סוללה וכשהוא מחובר רק ישירות לזרם ישיר עם המטען ולראות שמהחשב עובד אם אז כשמזיזים את כבל הטעינה המחובר למטען – ישנה בעיה עם המטען או עם חיבור החשמל. בדיקת המטען ע״י מד מתח מראה כי הוא תקין – זה אומר שישנה בעייה עם המתאם [המחבר] עצמו או עם החיבור בפנימי החשמלי. במקרה כזה נדרש לפתוח המחשב לפרקו ולבדוק שקע החשמל הפנימי או [בדגמים מסויימים] תקע החשמל המתחבר ללוח האם, ניתן לבדוק זאת גם על ידי הזזת החוטים השונים המזרימים מתח, ויתכן כי הכיסוי של אחד החוטים נפגע וזה מה שגורם לבעיה.

מסך המחשב הנייד לא נדלק

המחשב הנייד דלוק, נורית החיווי מציינת שהמחשב דלוק, המאוורר עובד, אך עדיין אין תמונה על הצג. יתכן כי מדובר בבעיה עם הזכרון הפנימי של המחשב. יש לבדוק את כרטיסי הזכרון ואת המעמדים שבתוכם נמצאים הכרטיסים, להכניסם ולהוציאם ואף לנקות חריצי הזכרון.

או עם יש חריץ זכרון פניפי ריק נוסף, ניתן להעביר אליו את כרטיס הזכרון. או להשתמש בכרטיס זכרון אחד בלבד. יתכן כי מדובר בכונן SSD עצמו, במודם, בכרטיס האלחוטי, במקלדת, ואם עדיין המחשב לא עובד, ככל הנראה מדובר בלוח האם או המעבד.

מחשב נייד שבק חיים או עובד אך מראה תמונה עם מסך חיצוני בלבד

נדבר קצת על מקרים שונים בצורה כללית, לאו דווקא ממותג מסויים. אז אם אתה כעת מול המחשב שלך, חיברת אותו לחשמל ולחצת על כפתור ההפעלה, והוא לא נדלק בכלל או מראה סימן פעילות כלשהי, זה מה שמומלץ לבצע:

בדוק רגע האם שקע החשמל בקיר תקין ע״י העברת תקע המטען של המחשב הנייד לשקע אחר, בודק את מתאם או מעריך החשמל באם הוא בשימוש, ואף נסה לפרק את הסוללה של המחשב הנייד ולהפעילו ללא סוללה. מטענים למחשבים ניידים זה עולם בפני עצמו וחשוב לוודא באם החלטת להחליף מטען למחשב שנייד שהוא יהיה איכותי בלבד. זרם מתח יציב ממטען איכותי חשוב בהחלט לשמירה על תקינות המחשב. מעבר לכך, שים לב שיתכן וישנם מספר דגמים של מטענים לדגם המחשב הנייד שלך וחשוב לבדוק ולהשתמש בדגם המטען הנכון יותר עבור המחשב שלך. אם כל אלה לא עזרו יתכן והפתרון הוא תיקון לוח אם הוא תיקון שקע החשמל שמקבל זרם חשמלי מהמטען. אם כשהדלקת המחשב הנייד והוא לא מת לגמרי ומראה כי נורות החיווי תקינות והמחשב דלוק אך התמונה על הצג לא עולה נסה להתקרב היטב למסך עם אור חזק ואם ישנה תמונה אך בקושי ניתן לראות אותה זה אומר שצריך להחליף או לתקן את מסך המחשב האחורי, זו אותה השכבה שמאירה את התמונה מתוך ובגב המסך הבנוי ממספר שכבות. לא תמיד כשמסך מחשב נייד תקול נדרש להחליף את כל המסך, ישנם מצבים כי תיקון מסך מחשב יכול להפתר בצורה טובה ע״י החלפת שכבה אחת של המסך במקום להחליף את כל המסך של הלפטופ. בדוק, מעבר לכך, את המסך התקול על ידי חיבור לטלוויזיה, או כל מסך חיצוני, נוסף, אחר והשתמש, על פי דגם המחשב הנישא שלך בקיצורי המקשים השונים להעברת הצפייה בצג החיצוני, אם המחשב עובד טוב עם עם המסך החיצוני ככל הנראה מדובר בבעיה שקשורה לחיבורים בין החיווטים והכבלים המעבירים למסך את התמונה או ללוח האם. במקרה כזה במקום להחליף מסך למחשב הנייד ניתן להחליף רק את הצמת הכבלים המחברת בין לוח האם למסך. ואם גם עם המסך החיצוני המחשב עדיין לא מציג תמונה הבעיה יכולה להיות קשורה לזיכרון הפנימי או ללוח האם. כאמור מוקדם יותר, נסה לנקות את כרטיס הזיכרון או המודול שאליו הוא מתחבר, או להחליף כרטיס. ניתן גם לפרק את הכונן הקשיח, הסוללה ורכיבים נוספים ולהפעיל המחשב בלעדיהם כדי לאבחן התקלה.

תיקון מחשב נייד

הוא עניין רחב וישנן תקלות רבות הניתנות לאבחון ותיקון המחשב בצורה מהירה, לא תמיד חייבים לרוץ מיד למעבדה אך אם בצעת מספר בדיקות בסיסיות כרשום מעלה ועדיין ישנה בעיה, מומלץ להיעזר באיש מקצוע אמין ובעל ידע רחב שיוכל לעזור לך לאבחן ולפתור הבעיה.

אנו במעבדת המחשבים הניידים – לפטופ קייר, מזמינים אותך אליה לבדיקת המחשב הנייד התקול ללא עלות ומבטיחים כי קודם כל נעשה כל שניתן להחזיר המחשב לקדמותו ללא תיקון, ורק באם ידרש תיקון או החפת מסך למחשב הנייד, נעשה זאת בצורה יעילה ועם מסך מחשב נייד חדש ואיכותי בלבד.

תקלות נפוצות ופתרונות במחשב נייד PC לעומת מקבוק
תקלה במחשב נייד PC פתרון ל-PC תקלה במקבוק פתרון למקבוק
המחשב אינו נדלק בדוק את החיבור לחשמל ונסה להפעיל את המחשב ללא הסוללה (אם אפשר). המקבוק אינו נדלק בדוק את החיבור לחשמל ונסה לאפס את ניהול האנרגיה (SMC).
המסך אינו מופיע נסה לחבר מסך חיצוני כדי לבדוק אם הבעיה במסך הפנימי. המסך שחור או אין תגובה נסה להפעיל את המקבוק במצב השחזור של macOS.
המערכת הפעלה אינה טוענת נסה להפעיל את המחשב במצב בטוח (Safe Mode) של Windows. מערכת ההפעלה אינה עולה נסה להפעיל את המקבוק במצב השחזור של macOS.
המחשב מתחמם במהירות נקה את המאווררים מאבק ווודא שהמחשב ממוקם במקום מאוורר. המקבוק מתחמם יותר מהרגיל נקה את המאווררים ווודא שאין חסמים לאוורור.

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…
מסכים למחשבים ניידים

בחירת טכנאי מחשבים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על…
דילוג לתוכן