תיקון מסך ללפטופ

תיקון או החלפת מסך ללפטופ לא כזה מסובך כמו שחשבת

מסכי מחשבים נישאים מורכבים טכנולוגית ומעט עדינים פיזית. לפעמים נפילה קטנה של המחשב יכולה לגרום לשבר במסך ולפעמים טכנית, חיבור תקול יכול לגרום לתקלה במסך. ישנן סיבות שונות ומשונות לתקלות שיכולות לגרום למסך לא לעבוד קשורה. מה שבטוח, ומניסיון, אנו יודעים לתקן כל תקלה טכנית ולהחליף [תוך זמן קצר] כל מסך לכל דגמי המחשבים הניידים. כאן למטה מידע נוסף בנושא תיקון/החלפת מסך למחשב נייד.
e2ca7b_2128497301504ba0a17453849981d508~mv2

כל המידע על תקלות שונות של מסכי לפטופ

כללי

מחשבים ניידים הם מכשירי מחשוב שיש כל אחד, המשלבים את המכשירים האופייניים בתוך מחשבים שולחניים עם מקלדת וצג. בעיות מסך מחשב נייד יכולות להיות בעייתיות במיוחד מכיוון שלא ניתן בקלות להחליף מסכים לחדשים כפי שקורה במסכי שולחן עבודה.

מסכי מחשב נייד בדרך כלל משתמשים בטכנולוגיית LCD של תצוגת גבישים נוזלים, העלולים להיות רגישים למגוון סוגיות.

פגמים בפיקסלים

פגמים בפיקסלים כוללים פיקסלים מתים ופיקסלים בהירים או לא מתפקדים. ליקויים בפיקסלים קיימים לרוב במסכי מחשב נייד חדשים ומסכי LCD.

פיקסלים מתים הם פיקסלים שפשוט לא נדלקים כלל ומופיעים ככיכרות שחורות זעירות על המסך.

פגמים בפיקסלים יכולים להיות קשים לאיתור אם הפיקסלים הרעה או הפיקסלים פונים לכיוון קצוות המסך.

ליצרני מחשב נייד ומסכי LCD יש מדיניות פגמים שונים בפיקסלים; חלקם יאפשרו לך להחזיר מסך רק אם מספר הפיקסלים הרעים עולה על מספר מסוים, בעוד שאחרים עשויים לאפשר החזר עבור פיקסל רע יחיד.

לכלוך

מסכי מחשב נייד יכולים להיות מגנטים ללכלוך, אבק, כתמי רטיבות ופסולת אחרת. משתמשי מחשב נייד יושבים לרוב קרוב מהמסכים, מה שמקל על לירוק או להתעטש בטעות על המסך. כתמי לכלוך יכולים להיראות כמו פיקסלים מתים עד לניקוים.

תמונה מטושטשת

לעיתים מסכי מחשב נייד יכולים להיות בעלי תצוגות מטושטשות או טשטוש צבעים או קווים מעוותים המופיעים על המסך.

בעיות מסוג זה יכולות להפוך את המחשב הנייד לקשה או בלתי אפשרי לשימוש.

עדכון תוכנת מנהל התקן לתצוגה או BIOS המערכת עשוי לעזור להתגבר על בעיות אלה.

בהירות מסך

בהירות מסך לא מספקת היא עוד בעיה נפוצה של מסך המחשב הנייד.

עם הזמן, מסכי LCD ופלזמה יכולים לדעוך או להתעמעם.

מסכי מחשב נייד מוגדרים לרוב ברמת בהירות נמוכה כדי לחסוך באנרגיה.

הפעלת בהירות המסך עשויה לפתור את הבעיה, אך לעתים אפילו בהירות מקסימלית עשויה להראות לא מספקת.

במקרים מסוימים המסך עשוי להיות שחור או ריק לחלוטין. זה עשוי להיות תוצאה של נזק פיזי לחיווט המספק לתצוגה מידע על כוח או וידאו.

גדלי האובייקט

בעיה פוטנציאלית נוספת במסכי מחשב נייד הם חפצים ואייקונים שנראים גדולים מדי, קטנים מדי או מטושטשים. בעיות אלה הן לרוב פשוט תוצאה של הגדרות רזולוציית המסך.

גיבויים למסך

למחשבים ניידים לרוב יש הגדרות פנימיות שמאלצות את מסך המחשב לכבות או לגרום למחשב להירדם כאשר הוא אינו בשימוש במשך פרק זמן מסוים.

זה יכול לגרום למסכי מחשב נייד להיות שחורים במהלך השימוש אם לא נגעתם ​​במקש או השתמשתם בעכבר מספר דקות. בדרך כלל ניתן להתאים את הגדרות שינה ומסך שינה כדי לתקן בעיות אלה.

שבר במסך

מסך מחשב נייד לרוב דק ועדין ולכן לפעמים מנפילה קטנה או קבלת מכה אף לא חזקה יכול להיווצר שבר במסך. במצב זה אין ברירה אלא להחליף למסך חדש. החלפת מסך היא לא תיקון מסובך או ארוך אך חשוב להשתמש במסך חלופי איכותי עם תקנים מחמירים.

זה יכול לקרות לכל אחד

אפילו אם אתה מקפיד מאוד על החומרה שלך, זה בלתי נמנע לפעמים להיתקל בבעיות כמו מסך מחשב סדוק או שבור. גם אם אתה ממש שומר על המחשב הנייד שלך, אין מה לעשות, לפעמים תאונות קורות..

עדיף לא לתקן לבד

כדאי גם לדעת שתיקון מסך המחשב הנייד לא תמיד העבודה הקלה ביותר, ויש אפשרות שתחמיר את הבעיה תוך ביטול אחריות היצרן.

כמובן שכל דבר אפשר לתקן לבד, אולי תצליח לחסוך כמה שקלים, אבל קח בחשבון שחלקי החילוף לא תמיד יהיו הכי איכותיים ושאחריות היצרן שלך יכולה להפגע.

עדיף, בהחלט, להחליף מסך שבור במעבדה מורשת לתיקון מחשבים ניידים. וכל זה במיוחד אם למחשב שלך יש מסך מגע שם התהליך הרבה יותר מאתגר.

כמה עולה להחליף מסך מחשב נייד?

אם אתה תוהה לגבי עלויות תיקון מסך שבור של מחשב נייד, תשמח לדעת שזה לא יקר כפי שאתה יכול להניח.

תלוי במודל ודגם המחשב, עלויות תיקון מקצועיות הן בדרך כלל בסביבות 450-850 ש"ח.

תקלות נפוצות במסך מחשב לפטופ והפתרונות
תקלה במסך פתרון
המסך אינו מוצג בדוק את כבל החיבור למסך, או נסה להחליף את המסך
פיקסלים מתים במסך בדוק אם המסך עדיין באחריות ונסה להחליף אותו
המסך מציג צבעים לא נכונים בדוק את הגדרות התצוגה ווודא שהן מוגדרות כראוי
המסך מתחמם באופן חריג וודא שהמחשב מונח במקום מאוורר ונסה לנקות את מאוורר הקירור
המסך מתבהב בדוק את כבל החיבור למסך או נסה לעדכן את דרייבר הגרפיקה

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…
דילוג לתוכן