בחירת טכנאי מחשבים

מסכים למחשבים ניידים

מה חשיבות המחשבים עבורנו כיום? אין לכם טלוויזיה בבית והמחשב מהווה את מערכת הבידור העיקרית שלכם, אתם עובדים מהבית ויש לכם המון קבצים חשובים על המחשב, כתבתם עליו שירים או ספר למגירה, כל התמונות המשפחתיות והמסמכים רפואיים מאוחסנים אצלכם על גבי המחשב. לרבים מאיתנו יש מחשבים נייחים או ניידים בבית והם משמשים אותנו למילוי צרכים אישיים ומקצועיים. כולנו מכירים את הלחץ וחוסר האונים בבואנו להשתמש במחשב לטובת הסיבות שהזכרנו לעיל והוא לא נדלק או שהוא משמיע רעשים מוזרים ואולי התצוגה שלו מרצדת או כל סימן אחר המעיד כי יש בעיה במחשב והוא זקוק לתיקון. אנו עומדים להפקיד את המחשב יקר הערך מבחינה כלכלית ואישית בידיי טכנאי מחשבים ויש מספר פרמטרים חשובים בתהליך בחירת טכנאי.

מה חשוב לבדוק בעת בחירת טכנאי מחשבים

תבדקו שהטכנאי או הטכנאים במעבדת מחשבים יודעים לתקן מחשבים עם מערכת ההפעלה כמו שלכם.

כדאי לשאול את הטכנאי מה ההשכלה שלו, לוודא שיש לו הסמכה כטכנאי מחשבים ולא מדובר במישהו חאפר שמסוגל לתקן מחשבים, אבל רמת המקצועיות שלו מוטלת בספק. מומלץ לבדוק גם מה הניסיון התעסוקתי שלו, משך הזמן שהוא עוסק בתחום, סוגי התקלות שהוא טיפל בהן, במיוחד האם תיקן בעיות כמו שיש לכם כעת במחשב. אם יש לכם מחשב אפל אתם חייבים לוודא שלטכנאי מחשבים יש ידע וניסיון בתיקון מחשבים אלה. רמת המורכבות שלהם גבוהה ממחשבי ה-PC והתיקון שלהם שונה במספר מובנים.

 

הקפידו לבחור טכנאי שנותן לכם הצעת מחיר מפורטת שמובנת לכם לאחר בדיקת המחשב. אתם לא רוצים לסמוך על מישהו ולהיות מופתעים ממה תיקנו וכמה זה עלה.

אומנם תיקון מחשב משתייך לעולם הטכני, אך כמו כל נותן שירות בכל תחום חשוב להתייחס גם לאיכות השירות שהטכנאי מחשבים מספק. שירות איכותי כולל לרוב מענה מהיר, אחזקת מלאי של חלקים מקוריים, יחס חיובי, עדכון לו"ז ועמידה בזמנים, תמיכה אונליין זה בונוס יפה.

 

בחירה בלפטופ קייר תיתן לך ראש שקט

לפטופ קייר מחזיקים מגוון רחב של חלקים ואביזרים של כל המותגים גם של מחשבים ישנים.

בזכות כך המחשב יתוקן במהרה ותוכלו להפסיק להיות מודאגים תוך זמן קצר.

בלפטופ קייר נותנים לכם אחריות על כל סוגי התיקונים למשך שלושה חודשים, מה שאי אפשר להגיד על רבים אחרים. זה יתרון גדול במיוחד שמדובר בתיקונים מורכבים ברמת הרכיב, כלומר החלפה נקודתית של רכיב הנמצא על חלק גדול יותר במחשב או מיקרו מעגל.

 

בנוסף, מעבדת המחשבים בלפטופ קייר ישמחו להדריך אתכם לגבי אופן התיקון וגם איך לתפעל את המחשב שלכם בצורה הנכונה ביותר ובאופן שיעזור לכם לשמר אותו במצב מצוין.

בכל שלב טכנאי המעבדה יהיה איתכם בקשר ובתום התהליך נשלח לכם שאלון שביעות רצון כדי לקבל משוב על איכות השירות .

חשוב לנו לספק חוויית שירות הוליסטית המשלבת בין מקצועיות ומיומנות טכנית עם שירות יוצא מן הכלל.

השוואה בין טכנאים
קטגוריה מחשבי מק מחשבי PC אייפון אייפד
זמן תיקון ממוצע 3 ימים 2 ימים 4 שעות 6 שעות
זמינות חלפים בינונית גבוהה גבוהה בינונית
אחריות שנה שנה 6 חודשים 6 חודשים
דילוג לתוכן