טכנאי מחשבים בגבעת שמואל

16 שנות שירות תיקוני מחשב בגבעת שמואל

גבעת שמואל היא אחת מערי המרכז הגובלים עם פתח תקווה ודי קרובים למעבדת המחשבים שלנו לפטופ קייר.

מידע כללי אודות טכנאי מחשבים בגבעת שמואל

אנו מספקים שירותינו באהבה לתושבי העיר המקסימום הכוללים בין התיקון: תיקון מחשב נייד, תיקון מחשבי גיימינג, החלפת חלקים, שדרוג מחשבים, התקנת מערכות הפעלה, פירמוט מחשבים ועוד. תיקון מחשבים בגבעת שמואל הוא שירות שכיח במיוחד כמו בכל מקום בארץ ולכן אם אתם גרים באזור ויש בבעלותכם מחשב נייד/נייח אנו נשמח לספק לכם שירותי תמיכה ותיקונים בעת הצורך ובאהבה רבה.

תיקון תקלות נפוצות במחשבים בגבעת שמואל:

  • נפילות וחבטות – כפי שלכל אחד קרה פעם שהטלפון שלו נפל או ספג מכה מסוימת והטלפון נדרש בתיקון, כך גם עם מחשבים (בעיקר ניידים) הנחשפים למכות וחבלות מסוימות. מחשבים ניידים שאתם נושאים עמכם ממקום למקום, גם אם הם בתוך תיק ייעודי לנשיאה, עדיין עשויים לחטוף מכה בדרך. לעתים לא רואים את הנזק באופן מידי אלא כמה ימים או שבועות לאחר מכן. הדיסק הקשיח עשוי להיפגע, המסך עשוי להישבר, חלק ממקשי המקלדת עשויים שלא לעבוד ועוד.

  • הצטברות של אבק – אחת מהתקלות הנפוצות במחשבים היא הצטברות של אבק. לכל מחשב יש מערכת אוורור (בסיסית או מתקדמת זה תלוי אם שדרגתם את מערכת האוורור שלכם עם הזמנת המחשב). הצטברות גדולה של אבק עשויה לחסום את האוויר החם מלצאת החוצה, לחמם את המעבד של המחשב ולגרום למחשב להיכבות באופן פתאומי או להיתקע.

  • בעיות בספק הכוח – הכבל החשמלי המחבר בין המחשב לחשמל עשוי להיפגע לאורך הזמן מקצר בהפסקות חשמל, מנוזל שנשפך עליו, כבל שנקרע ועוד. במקרה כזה פשוט תצטרכו להחליף את הכבל אם הקצר לא גרם גם לנזק פנימי במחשב.

לפטופ קייר – השירותים הנפוצים של המעבדה:

מלבד החלפת חלקים פגומים או ישנים בחלקים מקוריים חדשים עם אחראיות, המעבדה גם מספקת שירותי תיקון למסכים שבורים, למחשבים שניזונו מנוזלים שנשפכו עליהם, מחשבים שיש להם בעיות חומרה, פירמוט מחשבים, החלפת דיסק קשיח, שדרוג מחלקים בחלקים איכותיים ומתקדמים יותר ועוד.

הזמנת טכנאי עד בית הלקוח:

על אף הקרבה של גבעת שמואל לפתח תקווה ולמקום בו נמצאת המעבדה שלנו אנו מבינים כי חלק מהקהל שלנו אינו נייד או שאין לו זמן להגיע אל המעבדה להפקיד את המחשב לתיקון וכן לחזור אליה לאסוף אותו. משום כך אנו מספקים שירותי טכנאי מחשבים בגבעת שמואל עד בית הלקוח, שבמקרה הצורך גם יאסוף את המחשבים ויחזיר אותו אליכם הביתה. במידה ואתם בעבודה מהבוקר עד הערב תוכלו לקחת את המחשב אתכם לעבודה ולבקש שנגיע לכתובת העבודה שלכם לאיסוף המחשב.

מדוע לעבוד אתנו?

החברה פועלת משנת 2004 וצברה ניסיון רב בתחום המחשבים. כל חברי הצוות הנם אנשי מקצוע בתחום ומלאי תשוקה לתחום המחשבים.

אנו מטפלים גם בתקלות מאתגרות ולא פשוטות ומספקים מלאי אינסופי של חלקי חילוף מקוריים, לפי דגם המחשב והחברה היצרנית.

לא נסבן אתכם באותיות קטנות ונספק באהבה הנחה לחיילים, סטודנטים ועמותות ללא מטרות רווח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון או הגיעו אל המעבדה שלנו באזור התעשייה קרית אריה בפתח תקווה ונשמח לתת לכם שירות.

לפטופ קייר | תיקון על פי דגם

טכנאי מחשבים אסוס

טכנאי מחשבים לנובו

טכנאי מחשבים דל

טכנאי מחשבים סמסונג

טכנאי מחשבים HP

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…
דילוג לתוכן