טכנאי לתיקון מחשבי סרפייס / Microsoft Surface

תיקון כל דגמי מיקרוסופט סרפייס

לאורך השנים מייקרוסופט שיפרה את הביצועים והליקויים בסדרת המחשבים שלה כך שלקוחותיה יוכלו ליהנות ממחשבים נהדרים עם כמה שפחות תקלות אולם אף מחשב אינו חסין מתקלות.
e2ca7b_dba44cdcb5fd49cea3966041c9f04012~mv2

מידע כללי אודות טכנאי מחשבים סרפייס / Microsoft Surface בלפטופ קייר

סדרת מחשבי הסרפייס של מייקרוסופט מוכרת בעולם הטכנולוגי כמחשב מומלץ מצד אחד, אך לא מעט תקלות מצד שני. כמובן שלאורך השנים מייקרוסופט שיפרה את הביצועים והליקויים בסדרת המחשבים שלה כך שלקוחותיה יוכלו ליהנות ממחשבים נהדרים עם כמה שפחות תקלות אולם אף מחשב אינו חסין מתקלות. במקרה כזה תצטרכו טכנאי מחשבי סרפייס שיסייע לכם במציאת התקלות ובטיפול מהיר ויעיל שלהן.

על סדרת המחשבים של מייקרוסופט:

מחשבי Microsoft Surface הנם מחשבים מסדרת המחשבים של חברת מייקרוסופט. מחשבים אלו מגיעים עם מערכת הפעלה מתקדמת של חלונות 10 מבית מייקרוספט. הסדרת כוללת בין היתר מחשב נייח, מחשבים ניידים, טאבלטים ואביזרים שונים שאמורים לשדרג את חוויית השימוש בכל אחד מסוגי המחשבים הללו. המחשבים בעלי אחסון SSD, רזולוציית מסך ברמה גבוהה ביותר ובעלי חלקים פנימיים מתקדמים לעבודה נוחה, מהירה ויעילה עם המחשבים.

תקלות פוטנציאליות במחשבי Surface:

כמו בכל סוג מחשב גם מחשבי surface ומחשבי surface pro אינם חסינים מתקלות שונות. חלקן קשורות בחומרה וחלקן בתכנה.

בעיות חומרה – אלו בעיות הקשורות לחלקי המחשב החיצוניים והפנימיים:

  • מסך תקול – מסך יכול להיהרס בשל חבטה שחטף מנפילה המסך, מכה שספג ויכול גם להיפגש מחום כבד, מים, קצר וסיבות רבות אחרות. במידה והמסך שבור צריך להחליף מסך – במידה ומדובר בתקלה פנימית המונעת מהמסך להידלק ניתן יהיה להחליף חלק פנימי שככל הנראה נשרף מקצר.

  • סוללה שלא עובדת – סוללת המחשב יכולה לפתע לא לעבוד, להתרוקן במהירות לא הגיונית או אפילו להתנפח. זה יכול לקרות מסיבות שונות ובמקרה כזה בדרך כלל צריך להחליף את הסוללה.

  • מחשב לא נדלק – אינספור סיבות אפשריות ובהתאם לסיבה ניתן למצוא את דרך התיקון המתאימה ביותר.

  • סוללה לא נטענת – אם כבר דיברנו על תקלות סוללה יכולה להיות בעיה בהטענת הסוללה. כלומר, הבעיה היא לא בסוללה עצמה אלא בשקע הטעינה במחשב.

  • תיקון בעיות קורוזיה – במידה ונשפכו מים או נוזלים אחרים על המחשב אלה עשויים לגרום לבעיות קורוזיה שונות בחלקי המחשב: ממקלדת שלא עובדת ועד לתקלות חמורות יותר.

בעיות תכנה – אלו הבעיות הקשורות בתוכנות ובמערכות המפעילות את המחשב

  • פרמוט מחשב – במידה ותצטרכו לפרמט את המחשב שלכם מסיבה כלשהי אנו נעשה עבורכם את הגיבויים הנדרשים כדי להציל את הקבצים החשובים והמידע הנמצא במחשב שחשוב לשמר אותו.

  • התקנת מערכת ההפעלה – Surface Windows היא מערכת ההעפלה של מחשבי סרפייס של מייקרוסופט. במידה ופירמטתם את המחשב עם תוכנה לא מקורית אצל מישהו אחר והיא עושה לכם כעת בעיות תצטרכו להתקין את מערכת ההפעלה המקורית וגם בזה נוכל לעזור לכם כמובן.

  • שדרוג דיסק קשיח – לעתים תרצו לשדרג את גודל דיסק הקשיח שלכם בדגמים מקוריים. לשם כך תצטרכו טכנאי מחשבי סרפייס ומעבדה עם חלקי חילוף מקוריים.

  • מחשב ננעל – לפעמים לא תצליחו לפתוח את המחשב שלכם כי שכחתם סיסמה או שהקלדתם אותה לא נכון כשהגדרתם את הסיסמה וכעת המחשב נעול. אנו נוכל לעזור בפתיחת המחשב.

תיקון מחשבי סרפייס במעבדה מקצועית ומנוסה

מחשבי סרפייס נחשבים למחשבים נהדרים, מהירים ובעלי יכולות עבודה נפלאות. תיקון וטיפול במחשבים מסוג זה מצריך מעבדה לתיקון מחשב סרפייס עם טכנאי מחשבי סרפייס המתמחה בסוג זה של מחשבים ותיקון התקלות בהם. לפטופקייר הנה מעבדת מחשבים ותיקה המתמחה בין היתר במחשבי סרפייס של מייקרוסופט ומספקת חלקי חילוף מקוריים מבית מייקרוסופט. החברה בעלת צוות מקצועי עתיר ניסיון ומעבדת מחשבים מסודרת בעלת כל הציוד ההיקפי הנדרש לטיפול בתקלות השונות במחשב. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

לפטופ קייר | איזורי שירות

גבעת שמואל

החלפת מסך מגע

תל אביב

פתח תקווה

ראשון לציון

לאיזורי שירות נוספים, ולכל שאלה, מוזמנים ליצור קשר בכל עת!

לפטופ בלוג | פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו

בלוג מלא בתוכן בכל מה שקשור לתקלות טכניות של מחשבי לנובו וגם בנושא הקטגוריה המצורפת כאן עם פוסטים שונים בנושא טכנאי מחשבים לנובו.

בלפטופ בלוג, הבלוג של לפטופ קייר, תוכלו לקרוא מידע נוסף ורשומות – פוסטים בנושא טכנאי מחשבים לנובו. מוזמנים לעקוב, להגיב ולשלוח לנו רעיונות ונושאים שהייתם רוצים שנכצתוב עליהם בבלוג. קריאה מהנה!

תיקון מק תל אביב

מחשבי אפל שונים משאר המחשבים בין אם בחומרה ובין אם בתוכנה. הם חזקים ומהירים בעלי עיצוב יוקרתי ודוגלים במינימליזם, גם מערכת ההפעלה הסגורה של מקינטוש…

שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי של כולנו הפך לאמצעי אכסון מידע עיקרי שלנו. הוא מכיל מידע רב מסמכים חשובים, חומרי לימוד, תמונות, זכרונות, מצגות, מידע עסקי ועוד ועוד.…

תיקון מקבוק תל אביב

מחשבי המקבוק של אפל ייחודיים בעיצובם הדק, הם קלילים ומשדרים אלגנטיות ויוקרה ומגיעים בשלל גדלים. חובבי אפל רבים מעדיפים מחשבים אלו בגלל הנראות והנוחות של…
דילוג לתוכן