בוחרים לשחזר מידע על המחשב במקום הנכון

מחשבים הפכו למוצר נחוץ ויש שיאמרו הכרחי, במיוחד בימי הזום והקורונה, בזכותם אנחנו מתקשרים עם אחרים בקלות רבה והם גם הפכו למקום אחסון עיקרי של מידע אישי ומקצועי. אנחנו שומרים במחשב מסמכים, תמונות, מצגות ותכנים חשובים אחרים.

אם לא עשיתם גיבוי או שקרתה תקלה שלא הייתה לכם שליטה עליה תצטרכו למצוא דרך לשחזר את המידע באופן עצמאי או באמצעות מעבדת מחשבים שעושה שחזור מידע.

למייקרוספט למשל יש תוכנה לשחזור מידע, אך אי אפשר לסמוך עליה באופן מלא, היא יכולה לעיתים לשחזר מידע חלקי בלבד ואי אפשר לבחור איזה.

באופן כללי, תיקון מחשב כדאי להשאיר למומחים. אתם יכולים לחשוב שאתם חוסכים כסף על ידי תיקון עצמי, אבל בסופו של דבר אם תגרמו נזק כבד יותר תשלמו מחיר גבוה יותר. גם מבחינת עלות וגם בהסתכנות באובדן מידע חשוב עבורכם. דבר ראשון לפני בחירת מעבדה כבו את המחשב למקרה שיש פעולה ברקע שמסכנת מידע שעוד קיים במערכת הזכרון.

 

מעבדת שחזור מידע המאפשרת מסוגלות, מהירות ובטיחות

בעת בחירת מעבדת שחזור מידע חשוב לבדוק האם הם עושים את כל סוגי השחזור גם כתוצאה מפגיעה בחומרה וגם כתוצאה מכשל לוגי. סוגי השחזור כוללים: תיקון או שחזור דיסק קשיח, שחזור של ההארד דיסק החיצוני, שחזור כונן SSD, שחזור של סוגי קבצים שונים ומכל כרטיסי הזיכרון.

 

כל תקלה במחשב יכולה להיות מלחיצה, אבל אובדן מידע יכול לגרום לסטרס משמעותי וכולם היו מעדיפים לקבל את הבשורה כי המידע שוחזר וניצל במהירות. אחד הפרמטרים שיעזרו לכם בבחירת מעבדת שחזור מידע היא מהירות התיקון. מומלץ לשאול גם מה שיעורי ההצלחה של המעבדה בשחזור מידע ולבדוק עלויות. עלות של שחזור מידע יכולה לעלות מספר מאות שקלים, אם מדובר בתקלה פשוטה יחסית בתוכנה הפנימית בדיסק קשיח למשל, והיא יכולה להגיע גם לסכום של כמה אלפים, אם מדובר בשחזור דיסק קשיח או כונן קשיח עם ראשי קריאה פגומים.

 

חשוב לבדוק שהמעבדה בעלת ניסיון ויכולת שחזור מידע ממחשבים ועליהם כל סוגי תוכנות ההפעלה. פרט הכרחי שעליכם לבדוק לפני מתן מידע לידיים לא מוכרות הוא האם למעבדת מחשבים יש מערכת אבטחה שפועלת 24 שעות ביממה. לא תרצו שהמידע האישי שלכם יתרוצץ ברחבי האינטרנט.

 

מאחורי כל תיקון יש מחשבה על השירות

בלפטופ קייר חוויית השירות ושביעות הרצון שלכם הם בראש המעלה.

אחת הדרכים שלנו לספק שירות מהיר וברמה גבוהה היא בעזרת מחלקה שמיועדת לשחזור מידע בלבד. כל מטרתם היא להשיב לכם את המידע על גבי המחשב ואת הדם לפנים.

תקבלו ליווי ועדכונים החל מקבלת הצעת מחיר מפורטת, במהלך בדיקת המחשב והטיפול בו וגם לאחר התיקון לקבלת משוב.

טכנאיי המחלקה משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לעיבוד, קריאה ובנייה של מידע.

חשוב לציין שהתיקון המקצועי עם השירות ללא פשרות נעשה במחירים נוחים.

דילוג לתוכן